Salaş Saç Modelleri

Salaş Saç Modelleri

Saçlarınızı salaş bir biçimde kullanmak istiyorsanız çabasız bir şekilde şık saç modelleri elde edebilirsiniz. Salaş saç uygulamaları sizi oldukça doğal gösterir. Kolay şekilde fazla vakit harcamadan salaş saçlara sahip olmanız mümkün.

Salaş saçlar elde etmek istiyorsanız saçlarınızı banyodan çıktıktan sonra kurulamadan saç köpüğü ile şekillendirebilirsiniz. Saçlarınız hem doğal hemde kolay bir şekilde dalgalı bir görünüme kavuşacaktır. Kuaförden çıkmış gibi görünmemek için saçlarınızı bu şekilde doğal dalgalı kullanabilirsiniz. Salaş saç modelleri tercihinde örgü saç modellerinden de faydalanabilirsiniz. Saçınızı ördükten sonra yanlara doğru açtırarak salaş bir görünüm verebilirsiniz.

Saçlarınızı örgü ve salaş bir şekilde kullanmak istiyorsanız; mısır püskülü saç modelini kullanabilirsiniz. Saçlarınız kabarık haldeyken mısır püskülü biçiminde örün ve yanlara doğru açmayı deneyin. Saçlarınız yataktan kalkmış gibi doğal görüneceği gibi aynı zamanda şık bir şekilde estetik hale gelecektir. Salaş saç modelleri içinde topu modellerde mevcuttur. Saçlarınız salaş fakat topuz şeklinde kullanmak istiyorsanız banyodan çıkıp kuruttuğunuz saçları düzensiz şekilde topuz yapabilirsiniz. Perçemlerinizin ve yanlardan çıkaracağınız tutamların yüzünüze dökülmesini sağlayın. Böylelikle salaş bir topuz modeli elde etmiş olacaksınız. Bu saç tipi yeni sezonda gelinlerin sıklıkla kullandıkları modellerden biridir.

Salaş saç tiplerinde en önemli detay saçların doğal gözükmesidir. Size doğal gelen her saç modelini salaş model olarak tercih edebilirsiniz.

2016 Salaş Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git