Salaş Etek Modelleri

Salaş Etek Modelleri

Her sezon olduğu gibi, yine şüphesiz ki, önümüzdeki sezonlarda da salaş giyim oldukça revaçta. Sokak modasının vazgeçilmezlerinden olan salaş giyim, rahat ve özgürlüğün temsili olabilir. Bu kapsamda sahip olmak istediğiniz ürünler arasında salaş etek modelleri bulunurken, desenli ve sade tasarımlar, ünlü moda tasarımcılarının kreasyonları arasında bulunuyor.

Uzun etekler

Genel olarak salaş kesimler arasında uzun etekler bulunuyor. Keten ve tül kumaşlar tercih edilirken, kumaş ya da kot tercihlerde yapılıyor. Asimetrik kesimlere sahip olabilen bu modeller de birbirinden farklı aksesuar kullanılarak, hareketlilik kazandırılabilmesi mümkündür. Kalın kemerler, yan ya da önlerinde bulunan cep detayları, zincir detayları ya da metal aksesuarlar en çok önem verilenlerdendir.

Yırtmaçlı etekler

Yırtmaç detayları her zaman bayanların ilgisini çerken, salaş etek modelleri de en derin yırtmaçları ile birlikte bayanların yanında. Yırtmaç detaylarını beğenen bayanlara, en yeni kreasyonlar ile açıklamalar yapan moda tasarımcıları, defilelerde gözleri kamaştırıyor. Son yıllarda bu ürünlerde tanıtım defileleri yapılırken, sokak defilelerinde daha çok karşılaşabilmek mümkün.

Desenli etekler

Etek desenleri her zaman moda tasarımcılarının fikirleri arasında bulunurken, tüketiciler de bu konuda ilgi sahibi. Desenler günümüzde birbirinden farklı baskı ve işlemede olurken, kendinden desenli olan kumaşlardan da tercihler ediliyor. Bunun yanı sıra, etek dikişleri bir tasarım harikası olarak sizlere desen süsü verebiliyor. Tabi ki bunlar ile birlikte, etek uçlarında bulunan püskül, pile ya da taş detayları da göz kamaştırır cinsten.

Bir önceki yazımız olan Kadife Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kadife Etek Modelleri, abiye Kadife Etek Modelleri ve kısa Kadife Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git