Rihanna Saç Modelleri

Rihanna Saç Modelleri

Dünyaca ünlü yıldız Rihanna’nın saç kesimleri en az hayat tarzı ve stili kadar farklı. Asimetrik saç kesimlerini severek kullanan ünlü yıldız; siyah saçlarıyla dünyanın en çok konuştuğu isimlerden biri.

Rihanna’nın dünyaya yaydığı saç modellerinden biri; yan tarafı kazınmış diğer tarafı ise kulak hizasında bırakılmış olan saç modeli. Cesur kadınların uygulamaktan çekinmedikleri bu modeli Rihanna başarı ile taşımayı başarıyor. Rihanna saç modellerinde hiç kimsenin etkisinde kalmadan karar veriyor. Hatta saç modelleri pekçok kadın tarafından da beğenilerek uygulanıyor.

Rihanna’nın sık sık kullandığı saç modellerinden biri de; uzun dalgalı saçlar. Maşa ile hareketlendirdiği saçlarını genellikle ödül törenlerinde kullanmayı tercih ediyor. Fakat hangi saç modelini kullanırsa kullansın siyah renkten vazgeçmiyor. Afro saç stili olarak bilinen ve kıvır kıvır olan saçlarını bazı gecelerde kullanarak hayranlarının beğenisini kazanan Rihanna; zıpır bir kız olmak istediği günlerde saçlarını Pin-Up kızlarından esinlenerek bandanalarla şekillendiriyor. Rihanna saç modellerinde aksesuar kullanımına da özen gösteren yıldızlardan biri.

Gündelik hayatta genellikle küt ve dalgalı saçlar kullanan güzel yıldızın bazı günlerde saçlarının arkasının tamamen kazıttığını ve ön kısmını yukarı doğru şekillendirdiğini söylemek mümkün. Genellikle konserlerinde aşırı uç saç modellerine yönelen Rihanna stiliyle olduğu kadar saçlarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Genellikle kısa saç türlerini çok seven Rihanna zaman zaman uzun ve dalgalı kesim stillerini de yansıtmaktadır.

Rihanna Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git