Reem Acra 2016 Gelinlik Modelleri

Reem Acra 2016 Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçimin konusunda bayanlar oldukça zamanlarını harcarlar ve kimi zaman bu durum içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Gelinlik tasarımlarıyla 2016 defilesinde gözleri büyüleyen Reem Acra 2016 Gelinlik Modelleri iddiasını ortaya koymuş ve zarif tasarımlarıyla ilgiyi üzerine toplamıştır. Gelinliklerde en çok önem verilen noktalardan bir tanesi de gelinlik içinde oldukça zarif görünmektir.

Modelde Dikkat Çeken Detaylar:

2016 modellerinde modanın yeni trendi olan danteller dikkat çekmektedir. Bunun yanında balık modellere ağırlık verilerek vücut hatlarının daha zarif görünmesi için çalışmalar ve detaylara önem verilmiştir. Aynı zamanda vintage modellere de kreasyonda yer verilmiştir. Saten kumaşlar sayesinde de şıklık konusunda son nokta imzasını atmıştır.

Danteller Gözünüzü Kamaştıracak:

2016 modellerinde dantel detayları incilerle ve pırıltılı taşlarla tamamlanmıştır ve bu sayede genç kızların hayallerindeki gelinlik modeline ulaşmıştır. Dantel detayları aynı zamanda dekoltelerde de kullanılmış ve böylece şıklık görünümünü üst seviyede tutmuştur.

Gelinlik tercihlerinizde acele etmeyin ve kafa karışıklıklarından kurtulun. Bunun en önemli adımlarından bir tanesi de 2016 modellerine göz atmanız olacaktır. İnternet sitesinden takip edebileceğiniz gelinlik modellerinde tüm çeşitler yer almakta ve beden ölçülerinize uygun model seçme imkânı sunulmaktadır. Gelinliğinizin sönük kalmasını istemiyorsanız yeni tren gelinlik modellerinin kapılarını açın ve dantel detayıyla taçlandırılan bu firmanın gelinliklerini en kısa zamanda deneme fırsatı yakalayın.

Reem Acra 2016 Gelinlik Modelleri ve yeni sezon ürünleri

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git