Rahibe Duvak Modelleri

Rahibe Duvak Modelleri

Rahibe duvaklar genellikle baş kısmını örten duvak modelleri arasında yer almaktadır. Rahibe duvak modelleri dantelli sade veya işlemeli olarak karşımıza çıkar.

Rahibe duvak türlerini tercih ederken gelinliğinizin üzeri ve omuz kısımları açık olmalıdır. Oldukça yoğun ve gösterişli bir duvak modeli olduğu için dikkatler duvakta kısmında kilitlenmelidir. Rahibe duvak türleri arasında uç kısımları güpür veya dantelli adam olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller gelinliklere ayrı bir estetik ve zarafet kazandırır. Rahibe duvak türleri arasında uç taraftarı pullarla işlemeli olan daha gösterişli modellerde bulunmaktadır. Genellikle orta kısımları tülden transparan detaylı olan bu duvak modelleri gelinliğinde gösteriş isteyen gelinler için uygun olan duvar türlerindendir. Rahibe duvak modelleri arasında kabarık duvak modelleri de bulunur. Kabarık duvak taçlarla daha zarif hale getirilir. Bu tip rahibe duvak türlerini kullandığınız zaman gelinliğinizi oldukça sade modellerden tercih etmelisiniz.

Genç kızların severek kullandığı rahibe duvak türlerinden biri de kısa kesim olan duvak türlerdir. Yerlere kadar uzanmayan ve kısa kesimi ile dikkat çeken bu duvak türleri genellikle kısa gelinlikler ile harika bir şekilde uyum sağlamaktadır. Rahibe duvak türlerinin bazı modelleri ise yerlere kadar uzanan duvak modellerinden oluşur. Balık etek gelinlik türleri ile bu duvak modelleri son derece uyumludur.

Ayrıca tesettürlü gelinliklerde rahibe duvak türleri sıklıkla kullanılır. Baş kısmını kapatan bir örtü ve örtünün üzerinde yer alan rahibe duvak türü gelinlikleri gelinlik içinde daha zarif gösterir.

Bir önceki yazımız olan Kabarık Duvak Modelleri başlıklı makalemizde en güzel Kabarık Duvak Modelleri, kısa Kabarık Duvak Modelleri ve uzun Kabarık Duvak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git