Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri

 

Kadın ya da erkek fark etmeden, gelinlik denildiği zaman akla ilk gelen modellerden olan prenses model gelinliktir. Çocukluktan bu zamana kadar gelin olmayı hayal eden kızların da hayalidir aslında, uzun ve de kabarık eteği ve de uzun kuyruğu ile bembeyaz bir tane gelinlik.

 

Özellikle uzun boya sahip gelin adayları için fazlası ile ideal bir görünüm sağlamakta olan bu tip modellerde, bazen gelinliğin üst bölümünden başlayan dantel işlemesi eteğe kadar uzanır ya da özellikle straplez modellerde taşlar ile süslenmiş üst bölüm gösterişli olarak, etek bölümü de kabarık tüller ile devam eder. Yani her biçimde gelinliğin içerisinde kendinizi adeta bir prenses gibi hissedebilirsiniz.

 

Aslında prenses gelinlik modelini yeniden bir daha anlatmaya da zaten hiç gerek yok. Her gelin adayının genel olarak biliyor olduğu ve genelde de en fazla tercih edilen gelinlik modeldir. Prenses gelinlik modelleri klasik ve de modası geçmeyen gelinlikler arasında yer almaktadır. Ufak dokunuşlar ile her dönem içerisinde tercih edilebilecek ve de şık olunabilecek bir gelinlik modelidir. Lakin yalnızca alt kısmının kabarık olması ile tabi ki gelinlik modelini de seçmiş olmamaktasınız. Üst bölüm için gelin adayının isteğine ve de vücut yapısına göre askılı olan modeli mi? yoksa  Straplez mi? benzerindeki değişik modellerden de seçim yapılması gerekmektedir.

Prenses Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git