Pratik Eşarp Modelleri

Pratik Eşarp Modelleri

Tesettür giyimli bayanlarımızın en önemli parçaları arasında eşarplar yer alırken, her zaman zorlandıkları bir konu ise, bağlama seçenekleridir. Hem zamandan hem de şekillerinden şikâyetçi olan bayanlara özel üretilen pratik eşarp modelleri, birbirinden farklı desenler ile sizlere sunuluyor.

Likralı pratik eşarplar

İlk olarak seçenekler arasında likralı viskon kumaş üretimi eşarplar bulunuyor. Aynı renk ve kumaştan sunulan bonesine ulaşabilmekte mümkündür. İğne ve uğraş gerektirmeyen bu modeller, bayanlara oldukça fazla kolaylık sağladığı biliniyor. Artık iğle ve tutturma ile uğraşmadan, saniyeler içerisinde eşarplarınızı bağlayabileceksiniz.

Saten eşarplar

Yine kumaş seçenekleri arasında bulunan saten eşarplardan da, pratik modeller bulabilmeniz mümkündür. Günümüz tekstil sektörünün, belki de bayanlara sunduğu en büyük güzellik olarak, kaymaz, bozulmaz pratik eşarplar başta geliyor. Peki, tüm bu eşarp türlerine hangi renk ve desenler ile ulaşabiliriz biliyor musunuz?

Sade renkli modeller

Bazı bayanlarımız her zaman sadelikten yana olabiliyor. Bu durumda da, siyah, kahverengi, kırmızı, sarı ya da tüm renk seçeneklerinden sade modellere ulaşabilmeniz mümkündür. Peki ya desenliler?

Desenli modeller

Oldukça farklı desen seçeneğine ulaşabilirsiniz. Leopar desenli saten ya da viskon eşarplar bulabileceğiniz gibi, dairsel çizgiler ya da çiçek motifli pratik eşarp modelleri de moda tasarımcılarının sizlere sunduğu güzellikler arasında yer alıyor. En yeni ve en trend ürünlere, tesettür öncüsü markalar tarafından farklı seçenekler ile ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nişan Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Nişan Eşarp Modelleri, şık Nişan Eşarp Modelleri ve trend Nişan Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git