Polo Saat Modelleri

Polo Saat Modelleri

Polo saat markası kadınlar ve erkekler için tasarladığı özgün saat modelleri ile bilekleri süslemeye devam ediyor. Spor ve klasik çizgilerden meydana gelen saatler günün her saati zamanı öğrenmenizi sağlayacak. Polo saat modelleri arasında renkli saatler yer aldığı gibi gold detaylı saatlerde bulunuyor.

Polo saat türleri içerisinde bulunan modellerde deri siyah kordonlu ve iç kısmı siyah olan saatlerin yan kısımlarında bulunan taş detayları dikkat çekiyor. Spor ve klasik görünümlü olan bu saatler her iki şekilde de kullanılabiliyor. Aynı zamanda renkli kol saatlerinin kordon ve iç kısımları da aynı renk tonlarından meydana geliyor. Dışı gold detaylı saatlerin iç kısımları siyahken, lame ve metal görünümlü saatlerin iç kısımları ise beyaz renklerinden meydana geliyor. Roma rakamlarından meydana gelen sayılar saatlere ayrı bir görünüm kazandırıyor. Polo saat modelleri arasında; kordon kısmı gold ve lame detaylı olan karışık desenli saatlerde yer alıyor. Bu saatler spor ve klasik olarak iki şekilde de kullanılabilir.

Dış kısmı tamamen beyaz olan saat modellerinde ise plastik kayışlar dikkatlerden kaçmıyor. Bu saatlerde iç kısım yine beyaz renklerden meydana geliyor. İçinde yer alan sayılar siyah detayıyla size farklı saat tasarımları sunuyor. Kahverengi, siyah ve farklı renklerdeki deri kayışlı saatler günlük kullanım için oldukça ideal. Bu saat modellerinin içleri yine saat kayışı ile aynı renkte tasarlanmış modellerden meydana geliyor.

2016 Polo Saat Modelleri

Bir önceki yazımız olan Defacto Saat Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Defacto Saat Modelleri, şık Defacto Saat Modelleri ve trend Defacto Saat Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git