Polo Mont Modelleri

Polo Mont Modelleri

Polo mont türleri içinde yer alan montlar; spor çizgisinden ödün vermeyen modellerden meydana geliyor. Polo mont modelleri içinde kapitoneli ve armalı montlar ilk sırada yer alıyor.

Armalı montlarda yer alan markanın arması hemen hemen her mont modelinde kullanılıyor. Mont modellerinde daha çok spor tarza uygun mont modelleri yer alıyor. Renkler ve kesimler günlük giyim için oldukça uygun. Beli kemerli olan mont modellerinin yanında aynı zamanda belde biten mont modelleri de yer alıyor.

Kapişonlu mont modelleri Polo koleksiyonlarında en çok kullanılan detayların başında yer alıyor. Kapişonlu montların yanı sıra; kapitoneli belde bitan mont türleri de bulunuyor. Kapitonlei montlar daha çok belinde detay olmayan modellerden meydana geliyor. Polo mont modelleri içinde yer alan diğer modellerden biri ise; kenarları şeritli montlar. Lacivert montlara kırmızı kenar şeriti tasarlanarak montlar daha hareketli hale getirilmiş.

Kemerli olmayan mont modellerinde ise bel kısmı daha dar. Bu montları isterseniz klasik kıyafetlerinizle de bir arada kullanabilirsiniz. Özelliklede koyu renklerden oluşan Polo mont türlerini klasik kıyafetlerinize de uyarlayabilirsiniz. Arkadan büzgülü olan bu modeller hem spor hemde klasik bir kaç parça ile bir arada kullanılarak çift yönlü bir şıklık elde edilebilir.

2016 Polo Mont Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Mont Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Mont Modelleri, yen Koton Mont Modelleri ve yeni sezon Koton Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git