Polo Erkek Gömlek Modelleri

Polo Erkek Gömlek Modelleri

Polo markası erkekler ve kadınlar için çeşitli gömlekler üreterek kendini bu alanda kanıtlamış olan bir giyim markasıdır. Polo markasının erkekler için özel olarak ürettiği erkek gömlekleri arasında; tek renk gömlekler ilk sırada yer alır. Mavi ve beyaz düz kesim gömlekler erkekler tarafından sevilen gömlekler arasında bulunur. Polo erkek gömlekleri içinde; desenli gömleklerde bulunmaktadır. Bu gömlek türlerinde çizgili gömlekler ilk sırada yer alır. Beyaz gömlekler üzerinde yer alan pembe çizgiler erkeklerin seçebilecekleri yaz günleri için alternatif gömlek türleri içinde yer alır.

Polo erkek gömleklerinde üzeri benek detaylı gömleklerde bulunmaktadır. Kolları dirseklere kadar sıyrılabilen bu modellerde kollarda yer alan düğme detaylar sayesinde gömleğinize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. İsterseniz bu gömlekleri uzun kollu haliyle de kullanabilirsiniz. Polo erkek tasarımları arasında kot gömleklerde bulunmaktadır. Kot gömlekler düz modelleri ile kot pantolonların üzerine giyilecek gömlek türlerinden biridir. Mavi ve lacivert kot gömkelerinizi yaz günlerinde olduğu gibi kış günlerinde de giyebilirsiniz. Kısa kollu gömlek türlerinde daha ince yaka detaylarına sahip olan gömlek türleri bulunmaktadır. Bu gömleklerde boyuna çizgili ayrıntılarada rastlanır. Kısa kollu erkek gömlekleri içinde slim fit tarza sahip olan gömleklerde bulunmaktadır. Erkek gömleklerinin içinde iki üç renkten oluşan çizgili gömleklerde bulunmaktadır. Beyaz gömlekler üzerine, pembe ve sarı gibi çizgilerden oluşan bu gömlekler farklı stilleri ile oldukça tarz bir stile sahiptir.

Polo Erkek Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git