Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzükler kadınların öncelikli yüzük tercihlerini oluşturmaktadır. Bu nedenle özel günlerde kadınlara sıklıkla pırlanta yüzük armağan edilir. Pırlanta yüzük modelleri içinde tek taş pırlanta yüzüklerin ayrı bir yeri vardır.

Pırlanta yüzük türleri arasında; tek taş yüzükler bulunduğu gibi üç taş yüzüklerde yer alır. Kadınların zevklerine ve beğenilere göre bu yüzükler beş taşlı pırlanta yüzüklerde olabilir. Tamtur yüzükler ise her tarafı taş ile kaplı olan pırlanta yüzük çeşitlerindendir. Pırlanta fantezi yüzüklerde bulunmaktadır. Damla şeklinde olan bu yüzükler eski yüzük modellerini anımsatır ve damla şeklinin üst kısmı taşlarla kaplıdır. Kadınla için özel günlerde oldukça iddialı bir hediye çeşididir. Pırlanta yüzük modelleri içinde renkli yüzüklerde yer alır. Özellikle de zümrüt yeşili pırlanta yüzüklerde sıklıkla kullanılır. Orta kısımda yer alan zümrüt yeşili taşın çevresinde beyaz taşlar bulunur. Bu tip pırlanta yüzük çeşitleri diğerlerine göre biraz daha pahalıdır. Pırlanta yüzük türleri arasında üçlü yüzüklerde bulunur. İnce yüzüklerin bir araya gelmesinden oluşan pırlanta yüzükler parmaklarda oldukça zarif görünür.

Pırlanta yüzükler arasında orta kısmı siyah olan tek taş yüzüklerde bulunmaktadır. Farklılığı seven kadınlar beyaz taş yerine siyah taşlı pırlanta yüzükleri tercih ederler. Çevresi beyaz taşlarla örülü olan bu yüzükler özel gecelerin en iddialı yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Pırlanta yüzükler 600 liradan başlayan fiyatlarla yeni sezonda zevk sahibi kadınlara hitap edecek modellerden oluşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Pırlanta Yüzük Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. büşra dedi ki:

    gayet, nazik ve şık bir tasarımları varmış yüzüklerin

Sayfa başına git