Peri Masalı Gibi Bir Düğün Kutlaması

Peri Masalı Gibi Bir Düğün Kutlaması
9 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 483 kez okundu.

Ali Esat ve de Dilara Kutmangil, 15 gün öncesinde Çırağan Sarayı’nda evlendiler. Düğün kutlaması amacı ile İsviçre Alpleri’nde 250 kişi için 2 gün ve 2 gecelik kutlama tatili organize etmiş olan çift, yaklaşık olarak 500 bin lirayı gözden çıkarttı.

Peri masalını andırmakta olan düğün ile dünyaevine girmiş olan Türkler’e bir yenisi daha eklendi. ”Kömür kralı” şeklinde biliniyor olan ve de 1995 senesinde vefat eden işadamlarından Bekir Kutmangil’in oğlu olan Ali Esat, Dünya’daki en büyük altıncı endüstriyel kakao üreticilerinden olan Altınmarka Gıda’nın sahibi olan Birol Altınkılıç’ın kızından Dilara ile 15 gün öncesinde Çırağan Sarayı’nda evlendiler. Çift ise, düğün kutlaması amacı ile İsviçre Alpleri’ndeki dünyaca ünlü olan kayak merkezi St. Moritz’i seçmiş durumda.

250 kişiyi de Badrutt’s Palace Hotel içerisinde konaklatmış olan Dilara ve de Ali Kutmangil, hiçbir masraftan ise kaçınmadı. Hafta sonunu İsviçre içerisinde geçirmiş olan konuklar için pek çok eğlence de organize edildi. 2 bin 700 metrelik yükseklikteki partiye katılım gerçekleştiren konuklar, Murat Boz’un vokalisti olan Dicle Olcay’ın sahne almış olduğu kutlamada sabahın ilk ışıklarına kadar sınırsızca eğlendi. Harika düğün kutlaması ise Kutmangil çiftine yaklaşık olarak 500 bin liraya patladı.

Dilara ile Ali Esat Kutmangil; her detay ile çok yakından ilgilendiler. St. Moritz içerisinde 2 gün 2 gece devam eden kutlamalarda çok büyük bir mutluluk yaşamakta olan Dilara Kutmangil’in tektaş evlilik yüzüğü ise en az servetlik organizasyon kadar çok gösterişli idi. Düğün kutlamasının bütün detayları ile Betina Hakko ve de Candan Kıramer’in organizasyon şirketi ilgilendi.

Bir önceki yazımız olan Cansu Taşkın Ronaldo İle Alakalı İtirafta Bulundu başlıklı makalemizde cansu taşkın, ınstagram ve ronaldo hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git