Pepe Botella gelinlik modelleri

Pepe Botella gelinlik modelleri

Düğün hazırlıkları yapan gelin adaylarının tatlı telaşlarından biri olan gelinlik seçimi bir zaman sonra gelin adaylarına işkence haline gelmektedir. İstediği gelinliği bulamayan gelin adayları son çareyi Pepe Botella gelinlik modellerinde bulmuştur. Birbirinden şık ve farklı tasarımlardaki gelinlik koleksiyonunu gelin adaylarına sunan Pepe botella alışılmıştan farklı gelinliklerle karşımıza çıkmaktadır. Gerek straplez gerekse de askılı birçok gelinlik modeliyle göz kamaştırıcı güzelliğe sahip gelinlikler Pepe Botella kalitesiyle ve şıklığıyla tasarlanmaktadır.

Tüllü gelinlikler

Birçok gelinliğin vazgeçilmez parçası olan tüller genellikle gelinliğin etek kısmında kullanılmaktadır. Kabarık olsun veyahut kabarık olmasın neredeyse her gelinliğinde tül detaylarına yer veren Pepe botella farklı ve zarif bir görünüm oluşturmaktadır. Abartıdan uzak ve sade gelinlikleriyle adından söz ettiren Pepe botella, tüllü gelinlik modellerinde de oldukça büyük bir başarıya imza atmıştır. Hem zarif hem de oldukça iddialı gelinlikleriyle farklı bir gelin olmaya hazırsanız Pepe Botella’yı tercih edebilirsiniz.

Dantelli gelinlikler

Gelin adaylarının giderek daha sade ve zarif gelinliklerden hoşlanmasıyla birlikte dantelli gelinlik modelleri üzerinde de oldukça sık durulmaktadır. Gerek etek kısmında kullanılan gerekse de yaka kısmında kullanılan dantel detayları gelinliğin zarafeti ve asaletini artırmaktadır. Bununla birlikte gelinliğe sofistike bir hava katan dantel detayları Pepe Botella’nın ünlü modacısının farkıyla çok daha güzel tasarlanmaktadır.Danteller ile oluşturulan antik esintiler de yine tasarımcıyı özgün kılan bir noktadır.

Pepe Botella gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Penhalta gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Penhalta gelinlik modelleri, yeni Penhalta gelinlik modelleri ve yeni sezon Penhalta gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git