Penhalta gelinlik modelleri

Penhalta gelinlik modelleri

Düğün hazırlıkları içerisinde en çok özen isteyen ve kararsız kalınan konuların başında sizlerin de tahmin edebileceği gibi gelinlik seçimleri bulunmaktadır. Gecenin parlayan yıldızı rolünü üstlenecek olan gelin adayının bu seçimi titizlikle yapması ve en uygun gelinliği tercih etmesi gerekmektedir. Piyasadaki çeşitlilik de göz önüne katılınca bu tercih işlemi biraz zorlaşabiliyor. Penhalta, özgün tasarımlar ve farklı dokunuşları sayesinde gelin adaylarını cezp etmektedir. Yazımızın devamında Penhalta gelinlik modelleri hakkında daha detaylı içeriklere ulaşabilirsiniz.

Sade Tasarımlar İle Dikkat Çekebilmenin Kısa Yolu

Penhalta, koleksiyonunda taşıdığı sade gelinlik modelleri ile büyük bir gelin adayı kesimine hitap edebilmektedir. Aşırıya kaçmadan sade ve bir o kadar da hoş izlenim uyandıran gelinlikleri sergiye açan marka bu sayede daha fazla kitleye hitap edebilmektedir. Özellikle kısa kollu gelinlik modellerinin Penhalta’yı simgelediğini söylemek mümkün.

Hangi Modeller Bulunmakta?

Penhalta bünyesi kapsamında birçok gelinlik modeli bulunmaktadır. Fakat kısa kollu gelinlikler, straplez gelinlikler, tek omuzlu gelinlikler ve askılı gelinlikler Penhalta başlığı altında öne çıkan bazı modellerdir. Özellikle kısa kollu gelinlikler markanın yüzü olmuş durumda. Kol kısımlarına işlenen Fransız ve İngiliz dantelleri ile farklı tarzını ortaya koyan Penhalta, bu sayede özgünlüğünü de korumuş oluyor. Genel olarak dar kesim gelinlik modelleri ile gelin adaylarının beğenisini kazansa da son zamanlarda popüler olan uzun kuyruklu gelinlikler de bu çatı altında bulunabilmektedir.

Penhalta gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan FARA SPOSA gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 FARA SPOSA gelinlik modelleri, en güzel FARA SPOSA gelinlik modelleri ve yeni FARA SPOSA gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git