Pembe gömlek modelleri

Pembe gömlek modelleri

Bir zamanlar sadece bayanların tercih ettiği pembe renk, günümüzde artık erkeklerin gardırobunda da yerini almış durumda. Özellikle gömlek tercihlerinde pembe ve tonlarını seçen erkekler ve ton konusunda sınır tanımayan bayanlar için en çok tercih edilen pembe gömlek modelleri ise şunlar:

Kadınlar için pembe gömlekler:

Kadınların uzun bir süredir vazgeçilmezi olan pembe renk, günümüzde de modanın nabzını yakından takip ediyor. Özellikle sık ve boyuna çekilmiş beyaz ince çizgili kumaşlarla dikilen bu gömlekler iş hayatına renk katmak isteyen bayanlar için dar kesimli modelleriyle raflarda yerini almış durumda. Tek renkten oluşan kolsuz ve genellikle pudra pembesi gömlekler ise, ön taraftaki düğmeleri kapatan şık bir kumaş eklemesiyle gece hayatı ve özel davetlerde giyilebilecek bir model oluşturmakta. Pembenin daha sıcak tonları pek tercih edilmemekle birlikte, günlük hayatta kullanılabiliyor. Son olarak, söz konusu pembe renk olduğunda gömlek dar kesimli ve fit modellerde sunuluyor.

Erkekler için pembe gömlekler:

Son zamanlarda erkeklerin de ilgi göstermeye başladıkları ve özellikle iş hayatında sıklıkla karşımıza çıkan pembe gömlek modelleri, bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de sık ve boyuna çekilmiş ince çizgili ya da aynı çizgilerden oluşmuş kareli kumaşlarla dikilmekte. Gri, siyah, lacivert gibi açık pembe tonlarının kullanılabileceği takımlar yahut takımla aynı renk kravatlar da yine göze çarpan detaylar arasında. Günlük hayatlarında da tercihlerini pembeden yana kullanan erkekler, daha bol kesimli modelleri tercih ederken, pembenin daha açık tonları özellikle koyu tenli erkekler için çekici bir görüntü sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan LCWaikiki erkek gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 LCWaikiki erkek gömlek modelleri, kışlık LCWaikiki erkek gömlek modelleri ve spor LCWaikiki erkek gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git