Parçalı Etek Modelleri

Parçalı Etek Modelleri

Kadınların genel olarak hatlarında özellikle belli yerlerinde bazı kilo alma bölgeleri vardır. Örneğin bazı kadınlar basen bölgelerinden kilo alırken bazıları ise göbek bölgelerinden veya bacaklarından kilo almaktadırlar. Bunun gibi orantısız fiziklerde kullanılan ve sıklıkla tercih edilen parçalı etek modelleri istenilen bölgeler için kusur kapatıcı bir faktör olarak görülebilir. Çeşitli detaylara ve zevklerinize hitap eden pek çok model bulunmaktadır.

Uzun modeller:

Özellikle kısa boylu kadınların boylarını uzun göstermesi için çok fazla tercih ettiği uzun modeller aynı zamanda parçalı olarak tasarlanmış ve fiziğinize göre detayları belirlenmiştir. 6 parçalı veya 8 parçalı modeller gibi çeşitliliğe sahip etekler aynı zamanda desenli modelleriyle de bu sezon dikkat çekecek bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Bunun yanında parçalı olması önemli bir avantaj olmaktadır. Renk veya desen konusunda kararsız kişiler için kurtarıcı olan parçalı etek modelleri istediğiniz renk ve desenleri bir arada taşımanıza yardımcı olacaktır.

Yüksek bel etek modelleri:

Bu modeller özellikle basenli kadınların giyimlerine çok uygundur. Aynı zamanda desenli parçalarıyla eteğinize hareket katacak olan bu modeller sayesinde istediğiniz parçaları bir arada giyebileceksiniz. Yeni tasarımlara oldukça açık olan bu etekler farklı dizaynlarla her zevke uygun modellere sahiptir. Zıt renklerin birleştiği parçalı kumaşların da sıklıkla tercih edildiği bu etek modellerinde aynı zamanda desenli ve sade kumaşların birleşmesi de çok fazla tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Salaş Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Salaş Etek Modelleri, çık renk Salaş Etek Modelleri ve kışlık Salaş Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git