Oxxo Pantolon Modelleri

Oxxo Pantolon Modelleri

Ünlü giyim markalarından biri olan Oxxo giyim markası pantolon çeşitleri ile birlikte bayanların ilgi ile takip ettiği tasarımlara sahiptir. En çok giyilen Oxxo pantolon modelleri arasında İspanyol paça pantolonlar yer alır. İspanyol paça düşük bel pantolonlar en çok kullanılan pantolonlardan biridir. Bunun yanında yüksek bel tayt pantolonlar ve ultra yüksek bel skinny pantolonlarda Oxxo koleksiyonunda yer alan pantolon çeşitlerini oluşturur. Pantolon modelleri içinde paçaları yırtık olan bol kesim pantolonlarda bulunur. Pantolon türlerinde yer alan modellerden biride; boyfriend jeanlerdir. Bu modellerin yırtık modelleri gençler arasında sıklıkla kullanılır.

Oxxo pantolon türleri arasında yama detaylı kot pantolonlarda bulunur. Bacak kısımları yamalı olan bu pantolonlar genellikle buz mavisi renklerden oluşur. Süet görünümlü tayt pantolonların yanı sıra; kadife önden cepli İspanyol pantolonlarda bulunmaktadır. Düğme detaylı olan skinny pantolonlar yüksek bel formlarıyla göz doldururlar. Oxxo popüler pantolon tasarımları içinde; dökümlü yüksek bel pantolonlarda bulunmaktadır. Basen ve bacak kısmı geniş olan bu pantolonlarda koyu renkler popülerdir. Kamuflaj desenli dar paçalı pantolonlar değişik renkleri ile gündelik hayatta kombinlenebilir pantolonlardan oluşmaktadır. Sigara paça normal bel pantolonlarının yanı sıra; yıpranmış jean pantolonlarda koleksiyonda yer almaktadır. Yırtık dizli kesik paçalı kot pantolonlar ve önden beş düğmeli yüksek bel pantolonlar yaz günlerinde sıklıkla tercih edilen pantolon türleri arasında yer almaktadır. Dar paça kargo pantolonlar ve deve tüyü rengi ile popüler olan tayt pantolon modelleri Oxxo pantolon tasarımları içinde yer alan popüler pantolonlar arasındadır.

2016 Oxxo Pantolon Modelleri

Bir önceki yazımız olan LTB pantolon modelleri başlıklı makalemizde 2016 LTB pantolon modelleri, bayan LTB pantolon modelleri ve kışlık LTB pantolon modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git