Örgü Ceket Modelleri

Örgü Ceket Modelleri

Çocuklarımızın kış ve bahar aylarında şıklıkla giyebileceği en güzel örgü ceket modelleri sayfamıza hoş geldiniz örgü tutkunu bayanlar, anneler, anneanneler, halalar, teyzeler Örgü hakkında ve ceket modelleri konusunda arayacağınız a dan z ye her şeyi bulabileceğiniz kadınların özgü örgü makalelerinde  büyük bir ustalıkla hazırlanmış örgü ceket örnekleri yer alıyor. Aradığınız her şeyden daha fazlasını sizlere sunmak içi büyük bir özen ile çalışıyoruz, değişik örgü ceket modelleri bulabileceğiniz gibi bu modeller üzerinde değişiklikler oynamalar yaparak kendi tasarımlarınızı yaratmanızı sağlamak bizim asıl amacımızdır. Bir çok değişik renk üzerinde bulacağınız farklı desenleri inceleyerek karar vermenize yardımcı olacak örgü çocuk ceket modellerimizi elbiseye , kazağa, yeleğe dönüştürmek de sizin yaratıcılığınıza bağlı, gelin sınırlarımızı daha fazla zorlayalım ve birbirinden iddialı yeni örgülü ceket modelleri tasarlayalım.

İkinci modelimiz ise baklava dilimli ve saç örgüsü deseni ile kırmızı renkte şal yaka tasarımı ile modellere taş çıkartan bir örnek. Şal yaka kısmı örgü deseni ile tasarlanmış, kol üstleri ve iki ön beden kısmı ise boydan saç örgüsü ve baklava dilimi ile tarz yakalamış. Sizlerinde şiş yardımı ile örebileceğiniz kırmızı renkli bol desenli hırka örneğimiz oldukça iddialı ve daha fazla emek isteyen modellerimiz arasında kendinize bile örebileceğiniz bu model örgü sever bayanların aklına gelmiştir, belki de örmeye başlamışlardır bile…

Örgü Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Mevsimlik ceket modelleri başlıklı makalemizde 2016 Mevsimlik ceket modelleri, bayan Mevsimlik ceket modelleri ve en güzel Mevsimlik ceket modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git