Omuz Hizasında Saç Modelleri

Omuz Hizasında Saç Modelleri

Saçlarını uzun şekilde kullanmak istemeyen kadınlar omuz hizasında saç modellerinden yardım alabilirler. Bu saç tiplerinin bakımı son derece kolay olduğu gibi modern saç tipleri arasında yer alır.

Omuz hizasındaki saçlarınızla marjinal bir görünüm yakalamak istiyorsanız saçlarınızı katlı şekilde kestirerek omuz hizasında saç tiplerinden birini tarzınıza uydurabilirsiniz. Bu saç tipleri daha çok küçük yüzlü kadınlara yakışmaktadır. Ön kısımlarda genellikle perçem gibi saç kesimleri yer almaz.

Omuz hizasındaki saç tiplerinden biride; düz kesim saç modelleridir. Saçlarınızı kat olamayacak şekilde kestirebilir ve omuz boyundaki saçlarınızla tarzınızda değişiklik yakalayabilirsiniz. Bu boylarda olan saçlarda ışıltılı gölge modelleri genellikle tercih edilir Saçlarda canlı bir görünüm meydana getiren ışıltılı saçlar omuz sırasında kullanıldığında çok daha fresh bir görünüm sergilemenize neden olurlar.

Omuz hizasında saç tipleri arasında yer alan modeller genelde yandan saç ayrımı ile kullanılırlar. Ortadan ayrık saçlar bu modeller için uygun değildir. Saçların ön kısımları yan tarafa alınarak kullanıldığında trendlere uygun bir görünüm ortaya çıkacaktır. Ön kısımdan kalın kahküllü olan saçlar omuz hizasında saç modellerinde bol şekilde kullanılır. Bu saç tiplerinin en iyi tarafı kadınları daha genç göstermesidir. Bu nedenle daha spor bir tarz sergilemek için kalın kahküllü saç tiplerini bu modelde rahatlıkla kullanabilirsiniz. En güzel saç modelleri galerimizi inceleyebilirsiniz.

Omuz Hizasında Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git