Okula Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

Okula Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

Okula giden genç kızlar için her tip saç uzunluğuna göre yapılabilecek farklı saç modelleri yer almaktadır. Okula giderken farklı saç tipleri denemek istiyorsanız yazımızın devamını takip etmelisiniz.

Okula giderken herkesle aynı tip saç modelini kullanmak istemiyorsanız değişik modeller deneyebilirsiniz. Bu modellerin en başında ise saç örgüleri yer alıyor. Okula giderken yapılabilecek saç modelleri içinde yer alan saç örgülerini tabi ki; normal örgüden oluşan saç modellerinden yapmayın. Bunun yerine mısır püskülü adı verilen ve son derece estetik gözüken saç örgüsü modelini kullanabilirsiniz.

Ay kuyruğu yapmak oldukça basit görünüyorsa; saçlarınız salık haldeyken yan kısımdan ufak bir parça alarak normal şekilde örün. Kulak arkasında ördüğünüz bu kısmı dışarda bırakarak saçınızı tepeden toplayın. Dışarıda bıraktığınız kısmı daha sonra tokanın üzerinde dolayın ve farklı bir göürünüm elde edin. Okula giderken yapabileceğiniz en estetik modellerden biride örgü ve atkuyruğu karışımıdır.

Okula giderken farklı saç modelleri denemek istiyorsanız; topuz modellerini de deneyebilirsiniz. Düzgün bir şekilde topuz yapamam derseniz topuz tokalarından faydalanabilirsiniz Saçınızı tepeden topladıktan sonra topuz tokasıyla pratik şekilde topuz yapabilirsiniz. Daha sempatik bir hava içinde görünmek istiyorsanız; kahkül kesebilirsiniz. Okula giderken yapılabilecek saç modelleri arasında bulunan fiyonk topuz modeli yaşınıza uygun bir modeldir. Yine tepeden topladığınız saça basit şekilde fiyonk görünümü verebilirsiniz.

Okula Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git