O Ses Türkiye’ye Olan Tepkisi Artıyor

O Ses Türkiye’ye Olan Tepkisi Artıyor
9 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 101 kez okundu.

Başarılı şarkıcılardan olan Murat Boz, Athena grubunun solisti olan Gökhan ve de Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye’nin final akşamı içerisinde Cem Adrian’ın daha önceki eleştirilerine üstü kapalı bir şekilde cevap verdi. Murat Boz konuya yönelik olarak bu tarzdaki kaliteli seslerin ”O Ses Türkiye” aracılığı ile izleyiciyle buluşabildiğini söyledi.

Acun Ilıcalı ise kendisinin yarışmada herhangi bir katkısı bulunmadığı jürilerin bu işte ciddi bir payı olduğunu ancak programın izlenmesinin yarışmacıların performansı ile gerçekleşmekte olduğunu da açıkladı. TV8’e konuşma gerçekleştirmiş olan Gökhan ise eleştirilere tam olarak ”Buraya gelmiş olan kardeşlere fırsat verilmekte. Tüm Türkiye de bu kardeşleri dikkatli bir şekilde dinliyor. Buradan onlara bir rızık oluyor. Bir şeylerin önü açılıyor. Bunların hepsi ise bence TV 8 kanalının Acun’un o kardeşlerimizin hepsinin yapmış olduğu olayda onların ortaya çıkartmış olduğu bir şeydir. Mutlaka. Ben o konu ile alakalı en ufak bir negatif bir şey duyduğumda fazlası ile üzülüyorum. Çünkü içini bilmekteyim o olayın. İçerisindeyim…” ifadeleri ile cevap vermiş idi.

Yaşananların hemen sonrasında Cem Adrian Twitter adresi üzerinden yeni bir açıklama yapıp konunun burada kapanmayacak olduğu mesajını da verdi.

Açıklaması içerisinde aynı tepkiyi daha öncesinde de vermiş olduğunu belirten Adrian, O Ses Türkiye programının çocuklar için gerçekleştirilecek versiyonuna da sert bir şekilde tepki gösterip ”Ben fazlası ile üzgünüm ki müzisyenliğimin dışarısında dahada büyük hassasiyetim bulunan çocuklar ve de onların suistimali ile alakalı yazmayacağım hiçbir şey kalmayacaktır. Şimdilik sadece bu kadar… Sevgi ve de empati ile kalınız.” şeklindeki notunu yazdı.

Bir önceki yazımız olan Peri Masalı Gibi Bir Düğün Kutlaması başlıklı makalemizde ali esat, dilara kutmangil ve evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git