Nişan mekânları - Gelinlik Modelleri

Nişan mekânları

Nişan mekânları
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 27 kez okundu.

Nişan mekânları

Sözlenme, nişanlanma ve düğün derken her geçen yeni yuvalar kurulmakta, birbirini seven gönüller birer birer birleşmektedir. Sözlendikten sonra evlilik heyecanı başlamaktadır. Sözlenmenin ardından nişan için ayarlamalar yapılmakta ve nişanın yapılacağı yer seçilmeye başlanmaktadır. Ülkemizin her yerinde birbirinden farklı, binlerce nezih mekân arasından seçim yapmakta o kadar kolay bir iş değildir. Her çiftin ihtiyaçları doğrultusunda seçebileceği mekânlar ise farklı olacaktır.

Farklı ihtiyaçlar, farklı mekânlar

Çiftin ihtiyaçlarına göre seçim yapabileceği mekân sayısı azalmaktadır. Mekânın belirlenmesindeki en önemli kıstas misafir sayısıdır. Misafir sayısına göre mekân tercihi yapılmalı, kalabalık bir misafir topluluğu için küçük nişan mekânları tercih edilmemelidir. Bir diğer önemli nokta ise nişanın yemekli olup olmadığıdır. Yemekli bir nişan için en gerekli şey garson ve servis ekibidir. Bazı ortamlar bu ekipleri bünyesinde bulundurmadığı için bu mekânlar tercih edilmemelidir.

Etkinliğinize ev sahibi

Ayrıca nişanınızda özel bir etkinlik yapmayı düşünüyorsanız etkinlik ekibine sahip nişan mekânlarını tercih etmeniz gerekecektir. Çünkü bazı etkinlikler tecrübe ve donanım gerektirebileceği ihtimali olduğundan dolayı ekip ihtiyacı doğmaktadır. Ayrıca bazı mekânlar kiralama süresi kendi belirlememekte, süre tayinini size bırakmaktadır. Bu yüzden sabahlara kadar doyasıya eğlenmek istiyorsanız bu tarz mekânlar sizin için ideal olacaktır.

Bu mutlu gününüzün daha da güzel olmasını istiyorsanız, anılarda güzel bir yer edinmesini istiyorsanız mekân seçiminize göstereceğiniz önemin ne kadar kıymetli olduğunu bilmeniz gerekir.      

Bir önceki yazımız olan Düğün Davetiyesi Sözleri başlıklı makalemizde davetiye sözleri 2015, davetiye sözleri 2016 ve düğün davetiye sözleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git