Nikah Saç Modelleri

Nikah Saç Modelleri

Nikah gününde saçlarınızı zarif bir görünüme kavuşturmak için estetik saç modellerini tercih etmelisiniz. Nikah saç modelleri günlük hayatta kullanılmayan saç modellerinden seçilmelidir.

Nikah günü için en uygun olan saç modellerinden biri; toplu olan saç modelleridir. Nikah gününüzde daha rahat bir şekilde hareket edebilmek için toplu saç modellerini kullanmalısınız. Bu modellerden en fazla kullanılanı da; ensede yapılan topuz modelleridir. Sizi hem şık hem de zarif gösterecek ensede topuz modellerini incili aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

Bu özel gün için genç kadınlar tarafından en fazla kullanılan model; şapkalı saç modelleridir. Zarafetinizi artırmak için sizde ensede yaptırmış olduğunuz topuzun üzerine küçük ve şık bir şapka takabilirsiniz. Şapkanın ön kısmında yer alan tül detayı gözlerinizin güzelliğini gizemli şekilde ortaya çıkaracaktır. Nikah saç modelleri içinde romantik saç modelleri de yer alır. Saçlar düzgün bir biçimde şekillendirilerek serbest bir şekilde toplanır ve yan kısımlardan saç tutamları çıkarılır. Nikah için saç modelinizde daha da zarif görünmek istiyorsanız inci aksesuarlardan yararlanmayı unutmayın.

Daha spor bir model kullanmak istiyorsanız; saçlarınızı atkuyruğu toplayarak uç kısmını ince maşa ile şekillendirebilirsiniz. Saçlarınız bir yandan spor görünürken diğer yandan hareketli detaylar nedeniyle şık bir şekle bürünecektir. Daha salaş bir görünüm için ve kır nikahları için gelin adayları genelde örgü saçları tercih ederler. Saçlarınıza pembe ve sarıdan meydana gelen yapma çiçekler takarak kır nikahı için uygun bir saç konsept oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git