Nikah Masasında Çok İlginç Bir Cevap

Nikah Masasında Çok İlginç Bir Cevap
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 91 kez okundu.

5 senelik eşi olan Vildan Atasever’den 1 sene öncesinde boşanan İsmail Hacıoğlu, önceki akşam tekrardan evlendi. Ünlü olan oyuncu, dansçı eşi Duygu Kaya ile birlikte nikah masasında iken eski eşi Atasever ise Mevlana’nın manidar olan bir sözünü paylaştı.

5 senelik eşi olan Vildan Atasever’den 21 Ocak 2015 tarihi içerisinde boşanan İsmail Hacıoğlu, boşanmadan 1 sene sonra tekrardan nikah masasına oturdu. Ünlü olan oyuncu, bir gece kulübünde tanışmış olduğu dansçı Duygu Kaya Kumarki ile önceki akşam saatlerinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda resmi olarak dünyaevine girdi.

Düğün süresince heyecanlı olduğu dikkat çekmekte olan İsmail Hacıoğlu, nikah memurunun sorusuna ”Bütün yalnızlığım ile evet” diyerek cevap verdi. Nikah sonrasında tebrikleri kabul etmiş olan çift, konukları ile beraber gece yarısına kadar devam eden partide de eğlendi. İsmail Hacıoğlu, boşanmış olmanın hemen sonrasında şimdiki eşi ile yeni bir aşka yelken açmış durumda.

Hacıoğlu, aynı ilk evliliğinde olduğu gibi Duygu Kaya Kumarki ile Datça ilçesinde yaşıyordu. Bu arada Vildan Atasever ile evliliği sessiz sedasız bitmiş olan ünlü oyuncu, eski eşinin hemen sonrasında şu şekilde demişti; ”Yaşanmış olan şeyler özeldi ve de halen özel; onu hiç bir şekilde anlatamam kimseye. Güzel geçmiş olan altı sene var ortada. Evlilik kadar ayrılmak da çok doğal; yaşamak ve de ölmek gibi, ikisi de çok doğal olan şeyler.”

Bir önceki yazımız olan Deniz Berdan Açıklama Yaptı başlıklı makalemizde deniz berdan, isviçre ve kayak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git