Nevzat Onay Ayakkabı Modelleri

Nevzat Onay Ayakkabı Modelleri

Nevzat Onay ayakkabı modelleri ile hem kadınlara hemde erkeklere hitap eden bir markadır. Ayakkabıların çeşitliliği sizi özel günler ve gündelik olarak rahat ettirecek ayakkabı modellerini içermektedir. En popüler Nevzat Onay ayakkabı tasarımları arasında; klasik bayan ayakkabıları gelmektedir. Bu ayakkabılarda topuklar yüksek olabileceği gibi orta topuk detayından meydana gelen ayakkabılarda mevcuttur. Süet, deri ve rugan olan ayakkabılarda çeşitli detaylarda yer alır. Fiyonk detayı, sim detayı ve fermuar detayları klasik ayakkabılarda sıklıkla karşımıza çıkar. Nevzat Onay ayakkabı tasarımları arasında spor ayakkabı türleri de yer almaktadır.

Nevzat Onay ayakkabı modellerinde altı beyaz olan gündelik ayakkabılar yaz günlerinde sıklıkla tercih edilir. Rugan detaylı olan bu gündelik ayakkabılarda zincir süslemeleri de bulunur. Bu ayakkabıların alt tabanı daha kalındır ve boyunu uzun göstermek isteyen bayanlar için idealdir. Nevzat Onay ayakkabı tasarımlarında ayrıca; dış kısmı dantel figürleri andıran günlük ayakkabılar da yer alır. Altı tamamen düz olan bu ayakkabılar her yaş bayan için uygun ayakkabı modelleri içindedir. Topuklu ve önünde büyük bir fiyonk olan kırmızı ayakkabılar orta topukları ile günlük olarak da kullanılabilir. Hem günlük hemde klasik giyime uygun olan fiyonklu ayakkabılarda; fiyonklu bot modelleri de bulunmaktadır. Bu botlardaki fiyonklar biraz daha küçük ve sadedir. En güzel ayakkabı modelleri içinde; önü kapalı arkası açık olan topuklu ayakkabılarda bulunur. Yaz mevsimlerinin popüler ayakkabı türlerinden biri olan bu ayakkabılarda ön kısımda taşlardan meydana gelen hareketli bir detay yer alır.

2016 Nevzat Onay Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bay Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bay Ayakkabı Modelleri, kışlık Bay Ayakkabı Modelleri ve yazlık Bay Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git