Naeem Khan Sonbahar 2016

Naeem Khan Sonbahar 2016

Yıllardır moda tasarımcıları, sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, özenle dizayn ettikleri gelinlikleri bayanların önüne sermektedir. Bunlar arasında bulunan naeem khan sonbahar 2016 sezon ürünlerine göz atmak gerekirse, abartısı ve ihtişamı ile mükemmel modellere ulaşabilmek de mümkündür.

Dantel işlemeli modeller

Genel olarak ister uzun kol ister kısa kol, dantel işlemeli modeller tercihler arasındadır. Fakat bahsedilen 2016 sezonu naemm khan tasarımları, biraz daha abartılı. Oldukça karışık işlemelere sahip olurken, dantel üzerine işlenmiş olan pul detayları da gözden kaçmıyor.

Straplez gelinlikler

Yine tarlatanlı ve tarlatansız modelleri olan straplez tasarımlar, naeem khan sonbahar 2016 trendleri arasında. Mini ve midi olarak ulaşabilmek mümkün iken, önü kısa arkası uzun modeller de tercihler arasında olabiliyor. Kesimleri ve yaka seçenekleri bakımından oldukça seçenek varken, V yaka ile hareketlendirilmiş modellere de ulaşabilmeniz mümkündür.

Transparan gelinlikler

Aslında gelinlik modellerinde oldukça göze ilişen modellerden birsi. Transparan detaylar, genel olarak göğüs hizasının üstünde kullanılarak, farklı bir tasarım ortaya koyulmuş. Yine bu modellerde de etek detayları, tüller ile kabartılırken, tüllerin üzerinde de gümüş boncuklar eklemesi yapılarak, farklı bir stili yansıtmanızda sizlere yardımcı olabilir.

Etek detaylarında püsküller ve fırfırlar bayanların beğenisini kazanırken, pile detayları mükemmel bir şekilde dizayn edilerek, gelin adaylarına sunulmuştur. Pileli modellere de yine kısa ve uzun modeller olarak ulaşabilen bayanlar, uzun kol ve kısa kol olarak da tercihlerini gerçekleştirebilirler.

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git