Modern Saç Modelleri

Modern Saç Modelleri

Modern saçlar dünyaca ünlü starlardan yada moda rüzgarlarından etkilenilerek ortaya çıkan saç modellerindendir. Modern saç modelleri daha çok değişikliğe açık olan kadınların kullandıkları saç tipleri oluşturur.

Saçlarınıza farklı bir görünüm vermek istiyorsanız ve kesimden sıkıldıysanız moda dergilerini karıştırabilirsiniz. Modern saçlara sahip olmanın saç yapınızla bir ilgisi yok. Saçlarınız seyrek veya dökülmüş olabilir. Asimetrik kesimlerle modern saç tiplerine sahip olabilirsiniz. Kadınlar arasında son günlerin zirve yapan saç modellerinden biri; bob kesim modelidir. Modern saç modelleri arasında yer alan bu modelde arka kısımlar kısa, ön kısımlar ise uzun ve katlıdır. Rahatlıkla kullanabileceğiniz bu saç oldukça modern görünümlü bir saç tipidir.

Modern saç tipleri genellikle katlı kesimlerden oluşur. Düz saç tipleri saç tasarımcıları arasında modern olarak kabul görmez. Saçlarda hareketlilşk ve canlılık ön planda olursa daha modern bir görünüm kazanırsınız. Üst kısımlarda katlı kesimler yoğun olarak kullanılır ve alt kısımda katlar daha azdır. Bu tip bir saç modeli de modern görünümlü saç tipleri arasındadır. Saçlarda katlar yoğun olarak kullanılmalıdır. Özgür bir ifadeye bürünmenizi sağlayan modern saçlarda asimetrik kesimlerde yer alır. Bir tarafı uzun diğer tarafı kısa olan saçlar modern saç tiplerine en iyi örnektir. Saçlarda düzensizlik ön plana çıkarılarak modern bir hava yakalanır. Saç stillerimize ait modelleri galerimizde bulabilirsiniz.

Modern Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git