Miosa couture gelinlik modelleri

Miosa couture gelinlik modelleri

                En mutlu gününüz olan düğününüzde giyeceğim gelinlik, iddialı, açık, seksi ve göz alıcı olmalı diyorsanız sizleri Miosa couture gelinlik modelleriile tanıştırmak istiyoruz. Derin sırt dekolteleri ve straplez modelleri ile kendine hayran bırakan gelinlik modelleri burada sizleri bekliyor. Koleksiyonda birçok gelinlik modeli mevcut fakat biz en çok tercih edilen ve ilgi gören iki modelden bahsedeceğiz.

Askılı yaka sırt dekolteli gelinlik;

                Koleksiyonun en çok ilgi gören modellerinden birisi askılı yaka sırt dekolteli gelinlikler. Upuzun, ayak bileklerinize kadar uzanan eteği ile hoş bir görünüm kazanıyor. Eteği balon etek veyahut kat kat etek tercih edebilirsiniz. Önden bakıldığında başarılı bir göğüs dekoltesi, askılardan boynun arkasına doğru uzandığında başarılı bir sırt dekoltesi ile karşılacaksınız. Her iki omuzdaki askılara tül eklendiğinde çok hoş bir görünüm ortaya çıkıyor. Ciddi anlamda iddialı dekoltelere sahip modelleri giymek için biraz cesur olmanız gerekiyor.

Kabarık etekli straplez gelinlik;

                Bir hayli ilgi gören modellerden birisi de kabarık etekli straplez gelinlikler. Kabarık etek ile straplez ikilisinin oluşturacağı muhteşem bir görsel şölene hazır olun. Bulunduğunuz ortamın parlayan yıldızı olmak bu modelleri seçerek oldukça basit. Gelinliğin kesimini dilerseniz A kesim, dilerseniz prenses kesim seçebilirsiniz. İnce belli hanımların A kesim modelleri tercih ederek bu güzelliklerini ön plana çıkardıklarını hatırlatalım. Eteği kabarık istemezseniz dar kesim gelinlikte tercih edebilir, bacaklarınızın güzelliğini de sergileyebilirsiniz.

2016 Miosa couture gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Lusan Mandongus gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Lusan Mandongus gelinlik modelleri, en güzel Lusan Mandongus gelinlik modelleri ve yeni Lusan Mandongus gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git