Mini Ceket Modelleri

Mini Ceket Modelleri

Mini ceketler kadınların yaz günleri daha fazla tercih ettikleri ceketlerden biridir. Belde biten etek boylarıyla yada daha kısa olan bu ceketlerde renkler de mevsimler göre değişiklik gösterir. Mini ceket tasarımlarında geniş kol detayına sahip ceketlerde bulunmaktadır. Mini ceketlerde detaylı modellere de rastlamak mümkün. Karpuz kol olan mini ceketler genellikle askılı elbiselerle bir arada daha şık durur. Mini ceket türlerinde yakaları devrik olan kış ceket türleri de bulunur. Bu kaşe ceketler daha çok bahar mevsiminde giyilen ceketleri oluşturmaktadır. Ön fermuarlı olan ceket türleri mini kaşe ceketlerde bulunan ayrıntılardandır. Mini ceketler arasında dantel mini ceketlerde bulunmaktadır. Dantel ceketinizi uzun bir etekle tamamlayabilirsiniz.

Mini ceket modelleri arasında kot ceketlerde bulunmaktadır. Kot ceketlerin kısa modelleri uzun kollu ve daha çok detaysız modellerden meydana gelir. Mini ceketler dikkat çekici olduğu için genellikle çok detay içermezler. Mini ceketlerde kumaş ceketlerde bulunmaktadır. Kumaş ceketlerin mini modelleri de yine kumaş pantolon yada gömleklerle birlikte giyilebilen ceket türleri içinde bulunmaktadır. En popüler ceket türleri arasında penye ceket türleri de bulunur. Bu ceket türleri ise daha çok yaz mevsiminde kullanılır. Bu mini ceketler uzun penye elbiselerle bir arada kombinlenebilir. Mini ceket modelinizi daha frapan modellerden istiyorsanız; fırfırlı mini ceketleri tercih edebilirsiniz.

2016 Mini Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Deri Ceket Modelleri, çocuk 2016 Deri Ceket Modelleri ve erkek 2016 Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git