M yaka gelinlik modelleri 2016

M yaka gelinlik modelleri 2016

            Göğüs dekoltesinde aşırıya kaçmamayı, hafif bir dekolteyi tercih eden hanımlar için tasarlanan M yaka gelinlik modelleri, bu seneki koleksiyonlarda yerini aldı. Bu modelleri incelemeden karar vermenizi tavsiye etmiyoruz. Unutmadan hatırlatalım. M yaka bir göğüs dekoltesi şeklidir.

Kesim türüne göre;

            Vücudunuzun tipine göre tercih etmeniz gereken kesim türü göğüs dekoltesini etkilemiyor ve her çeşit gelinlikte M yaka başarılı bir şekilde kullanılabiliyor. Göğüs dekoltesinin olduğu kısımlara taş işlemeleri, tül ve dantel işlemeleri gibi detaylar yapılması gelinliği salt göğüs dekoltesinden kurtarıyor ve şıklığı tamamlıyor. Bugün A kesim, prenses, dar, balık, deniz kızı başta olmak üzere tüm kesim türlerinde M yaka gelinlik bulabilirsiniz. İşte o modellerden birkaçı.

Eteğine göre;

            Sizlerin beğenisine sunulan bu en güzel gelinliklerin eteğini kendiniz seçebilirsiniz. Kabarık, balon ve kat kat etek sizlere sunulan alternatifler arasında yer alıyor. Eteğin türüne gelinliğin kesim tarzına göre karar vermeniz icap edebilir bu sebeple kesim türü – etek türü ikilisini bir arada değerlendirmenizde fayda var.

En çok tercih edilen M yaka gelinlikler;

            Yapılan araştırmaya göre en çok straplez gelinlikler tercih ediliyor. Göğüs dekoltesi ile birlikte sırt dekoltesinin de kullanıldığı straplez modeller cesur hanımlar tarafından tercih ediliyor diyebiliriz. Göğüs bölgesine işlenen inciler, taşlar, dantel ve güpürler ise gelinliğe ayrı bir hava katıyor. Bununla birlikte gelinliğe kuyruk ekleyebilirsiniz.

M yaka gelinlik modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Gelinlik fiyatlari başlıklı makalemizde 2016 Gelinlik fiyatlari, ankara Gelinlik fiyatlari ve güncel Gelinlik fiyatlari hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git