Lusan Mandongus gelinlik modelleri

Lusan Mandongus gelinlik modelleri

Genç kızların yıllarca hayallerini süsleyen gelinlikler dünya çapında bir marka olan Lusan Mandongus farkıyla çok daha kaliteli ve tarz bir şekilde tasarlanmaktadır. Bütün gelin adaylarının hayran kalacağı Lusan Mandongus gelinlik modelleri birbirinden şık ve tasarım gelinlikleriyle gelin adaylarının beğenisine sunulmuştur. Özellikle dantel detaylarının sıkça kullanıldığı Lusan mandongus gelinlikleri mini gelinliklerden tutun da, straplez gelinliklik modelleri, uzun kollu gelinlik modeller, siyah işlemeli gelinlik modelleri ve prenses gelinlik modelleri gibi daha birçok gelinliğe imza atmaktadır.

Mini gelinlikler

Çılgın bir kişiliğe sahip olan gelin adayları, çılgınlığını kendi düğünlerinde de gelinlik tarzıyla yansıtmak isterler. Bunun en iyi yolu ise mini gelinlik modellerini kullanmaktan geçer. İsterseniz straplez olarak isterseniz de askılı olarak kullanabileceğiniz mini gelinlik modellerinde son yıllarda en çok tercih edilen ise, uzun kollu dantelli gelinlik modelleri Lusan mandongus’un özel tasarımlarıyla üretilmektedir. Birçok başarılı modacının elinden geçmiş olan mini gelinlikler yine her gelinlik gibi, çiçek, dantel ve inci detayları bulundurmaktadır.

Dantel gelinlikler

Lusan mandongus’un son yıllardaki koleksiyonlarında en çok işlediği model olarak görülen dantelli gelinlik modelleri, gerek yakalarda gerekse de sırt dekolteleriyle şık bir görüntü oluşturmaktadır. Gelin adaylarının zarifliğe ve asalete eriştiği bu gelinliklerde de ekru, beyaz veya kırık beyaz renkler kullanılmaktadır. Dantelin gelinliğin her yerinde ince ince dokunuşları romantik bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

2016 Lusan Mandongus gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan KittyChen gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 KittyChen gelinlik modelleris, hafif KittyChen gelinlik modelleri ve sade KittyChen gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git