LTB pantolon modelleri

LTB pantolon modelleri

Günlük giyimin en önemlisi ve en çok kullanılanı pantolonlar, birçok model ve farklılıklarda karşımıza çıkmakta. Kişinin kendini yansıtması için son derece ön planda olan bu giyim tarzında LTB pantolon modelleri yeni tasarımlarıyla karşınızda.

Kadınlarda:

Kadın pantolon modellerinde en çok çeşitliliğe sahip olan ve en çok tercih edilen markasında daha çok dar kesim modelleri ön plana çıkmaktadır. Son dönemde kadın pantolonları, bel bacak ve paça taraflarında dar kesim kullanılmaktadır. Sol bacakta iki tane orta dereceli yırtık ve sağ bacakta tek bir yırtık kullanılarak orijinalliği kullanılmıştır. Daha renkli modellerde ufak yırtıkları daha fazla kullanarak yine farklı bir model de beğenilere sunulmuştur.

Erkeklerde:

Erkek giyiminde daha az çeşitliliğin olması ve erkekler için pantolonun çok önemli olması LTB markasını çok önemli kılmaktadır. Pantolonun en önemli markası olan LTB pantolon modellerierkeklerin de vazgeçilmez markası olmuştur. Daha çok kot modeller üzerinde sunum yapan marka; keten pantolon modellerinde de farkını yaratmışlardır. İtalyan kesim modeliyle işlenen keten pantolonlar, dar bir görüntüye sahiplerdir. Özellikle mevsimlik seçim olan bu modeller, here türlü üste giyim kombinle uyum içinde olabilir. Kot pantolonlarda kadın erkek ayrımcılığı yapmadan yırtık modeller işleyen marka, bu modelleriyle de çok ilgi görmüştür. Daha çok diz bölümlerinde kullanılan yırtıklar, genç kuşağın vazgeçilmezleridir.

Kalitesi ve popülerliği tartışılmaz olan marka, pantolon modelinde en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır.

2016 LTB pantolon modelleri

Bir önceki yazımız olan Pantolon modelleri başlıklı makalemizde 2016 Pantolon modelleri, bayan Pantolon modelleri ve erkek v hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git