Lotto Spor Ayakkabı Modelleri

Lotto Spor Ayakkabı Modelleri

Lotto spor ayakkabıları ile spor giynmeyi seven ve enerjik görünmek isteyen herkes tarafından tercih edilebilecek ayakkabı markasıdır. Renkli spor ayakkabıları ile beğeni kazanan markada; açık ve koyu renkli ayakkabı tasarımları her zevke hitap eder. Lotto spor ayakkabı tasarımlarında kadınlar için üretilmiş olan renkli spor modeller bulunmaktadır. Mor, pembe ve sarıdan oluşan bayan spor ayakkabılarında bağcıklar neon renklerden meydana gelirç Bu ayakkabılarda taban rengi genellikle beyazdır. Yürüyüş ayakkabı olarak kullanılabildiği gibi günlük hayatta da kullanılabilir.

Lotto spor ayakkabı modellerinde renkleri siyah olan erkek spor ayakkabıları da bulunmaktadır. Bu ayakkabılarda tabanlar yine beyaz ve bağcıklar siyahtır. Rahatlığı kadar şıklığı ilede dikkat çeken bu modeller jean pantolonların altına giyilebilir. Lotto spor ayakkabı türleri arasında bez ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Ön kısmı beyaz olan bu ayakkabılarda yanlarda şerit halinde renkli çizgiler bulunur. Gündelik olarak kullanılabilecek bir spor ayakkabı çeşididir. Turuncu Lotto spor ayakkabılarında bağcıklar yine turuncudur ve ayakkabı rengi ile oldukça dikkat çekicidir. Ayakkkabılarda genellikle mor gibi dikkat çekici renklerde kullanılır. Mor rengi genellikle zıt renklerle bir arada ayakkabılar üzerinde kullanılır. Pembe ve mor spor ayakkabılarda en fazla kullanılan renk ikilileri arasında yer alır.

2016 Lotto Spor Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bay Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bay Ayakkabı Modelleri, kışlık Bay Ayakkabı Modelleri ve yazlık Bay Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git