Leopar Desen Çanta Modelleri

Leopar Desen Çanta Modelleri

Son derece frapan bir çanta türü olan leopar çantalar dikkat çekici özellikte olan çanta modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle camel ve siyah renklerinden meydana gelen leopar çantaların bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Üzerinde gold detayları olan leopar çantalar daha çok klasik çantalar içine girer. Uzun askılı ve yumuşak olan hacimsiz leopar çantalar gündelik hayatta kullanılabilir. Leopar çanta tasarımları içinde; deri ile zenginleştirilmiş olan tasarımlarda bulunmaktadır. Leopar çantaların kenar kısımlarında siyah deri detaylar bulunan çantalarda vardır. Bu çantalarda genellikle elde tutmak için kullanılan çantalardandır.

Leopar çantaların rugan ile daha da hareketli hale getirilen modelleri bulunmaktadır. Bu çantalar genellikle gövde kısımları leopar kenarlarda ve sap kısımlarında kullanılan rugan detayları ile daha klasik çantalar arasında yer almaktadır. En güzel leopar çantalar arasında üzerinde zımba detay olan çantalarda bulunmaktadır. Saplarda yada çantanın üstünde yer alan zımba detaylar çantaları daha hoş ve salaş gösterir. Zımba renkleri açık renk ve belirgin olarak tasarlanmıştır. Leopar çantalarda klasik modellerde bulunmaktadır. Bu çantalar oldukça küçük şekillerde olan ve elde taşınmaya uygun olan çanta türlerindendir. Sap kısmı zincirli olan abiye çantalarda leopar desenler belirgin değildir. Fakat kıyafetlerinize son derece başarılı bir şekilde eşlik eder. Abiye çantanızı özel gecelerde büyük formlu leopar çantalarınızı ise gündelik hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2016 Leopar Desen Çanta Modelleri

Bir önceki yazımız olan Hotiç Çanta Modelleri 2016 başlıklı makalemizde abiye Hotiç Çanta Modelleri 2016, deri Hotiç Çanta Modelleri 2016 ve Hotiç Çanta Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git