Lcwaikiki Gömlek Modelleri

Lcwaikiki Gömlek Modelleri

Lcwaikiki erkek ve kadınlara özel olarak tasarladığı gömlek modelleri ile her sene satışlarını daha fazla artırmayı başarıyor. Geniş bir gömlek alternatifi sunan Lcwaikiki markası kışlık ve yazlık gömlekleri ile kadınlar ve erkekler tarafından beğenilen gömlek modellerine sahip olan bir marka. Koleksiyonda yer alan kadın gömleklerinde çiçeklerden ve çeşitli sevimli figürlerden yardım alınmış. Kuş ve kelebek detayları da gömleklerin üzerinde yer alan diğer figürleri oluşturuyor. Lcwaikiki gömlek tasarımları içinde yer alan gömleklerde kışlık gömlekler kadınlarda ve erkeklerde daha çok kareli ve fitilli gömleklerden oluşuyor. Dirseklerinde yama bulunan gömleklerde hem erkek hemde kadınlar tarafından beğenilerek giyilen ürünler içinde bulunuyor. Gömlek türleri içinde yer alan desenli gömlekler erkek koleksiyonunda da bulunuyor. Küçük puantiye detaylar yada ince çizgilerden meydana gelen belirsiz figürler erkek gömlekleri içinde en fazla kullanılan desenleri oluşturuyor.

Yeni sezonda gömlek koleksiyonu içerisinde en çok kullanılan modellerden biride; zımba detaylı gömlek modelleri. Omuzlarda yer alan zımbalar kadınların gösterişli giyinme heveslerini karşılıyor. Koleksiyon içinde ayrıca fitilli gömleklerde yeni sezonun en fazla satılan gömlek türleri içinde yer alıyor. Bordo bu sene gömleklerde en fazla kullanılan renklerin başında yer alıyor. Uzun tunik gömlek türleri de kadınların sıklıkla giydikleri modellerin başında bulunuyor. Uzun tunik gömlekler tek renk yada kareli halleriyle dar pantolonların en iyi tamamlayıcısı olarak kullanılıyor.

2016 Lcwaikiki Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git