LCWaikiki erkek gömlek modelleri

LCWaikiki erkek gömlek modelleri

Erkeklerin vazgeçilmezi olan gömlekler, birçok farklı giyim markası tarafından her tür zevke hitap edecek şekilde tasarımlanıyor. Bu markalardan biri olan LC Waikiki erkek gömlek modellerini gayet şık ve rahat özelliklerle kullanıcılara sunuyor:

Hâkim yaka modeller:

Klasik yakalı gömleklere nazaran daha farklı bir görünüm sağlayan yakasız yani hâkim yakalı gömlekler, firma tarafından genellikle slim fit kesimlerde üretilmekte. Çıtçıtlı yahut düğmeli çeşitleri olmakla birlikte, gömleğin tam ortasındaki gradyan renk değişimi, genellikle pastel tonlarında yaratılmakta ve tek renk gömleklere göre daha fazla tercih edilmektedir. Desenli kumaşları bu tür modellerde pek fazla tercih etmeyen firma, kot özellikli kumaşlarla dikilmiş gömlek tasarımlarını da bünyesinde barındırıyor.

Kot gömlekler:

Markanın öne çıkan bir diğer modeli ise kot gömlekler! Taşlanmış açık renkli, ince kotlar kullanılarak tasarımlanmış modellerde, dirsek bölgesine görece daha koyu bir kotla dikilmiş yama detaylar görülmekte. Düğme yerine kullanılan çıtçıtlar da daha spor ve salaş bir görünümün habercisi. Gömlek ön kısmı açık bırakılarak, alt kısma giyilen ve maviyle uyum sağlayan renkli t-shirtler de casual bir görüntü yakalamak isteyen bayların bir numaralı tercihi.

Oduncu gömlekler:

Özellikle kış ayları için üretilen bu gömlekler, LC Waikiki erkek gömlek modelleri için de vazgeçilmez durumda. Her mevsim, bittabi mevsimlik kumaşlarla dizayn edilmiş modellerde, firma yeni bir akım da başlatıyor! Hâkim yaka gömleklerde olduğu gibi, gömlek ortasında gradyan bir geçişle sağlanan renk değişimini, oduncu modellerde de kullanan LC Waikiki, yine dirsek kısmındaki tek renk kumaşlarla dikilen yamalarla farklı ve sıra dışı modelleri yakalıyor.

2016 LCWaikiki erkek gömlek modelleri

Bir önceki yazımız olan Klasik bayan gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Klasik bayan gömlek modelleri, kışlık Klasik bayan gömlek modelleri ve yazlık Klasik bayan gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git