Lastikli Etek Modelleri - Gelinlik Modelleri

Lastikli Etek Modelleri

Lastikli Etek Modelleri
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 36 kez okundu.

Lastikli Etek Modelleri

Kilo alıp vermek kadınların önemli problemlerinden biridir. Özellikle bazı dönemlerde alınan kıyafetlerin de boşa gitmesine veya yeni alınan giysilerin birkaç defadan sonra giyilememesine yol açan bu problemler sabahları kıyafet seçimlerinin bir işkenceye dönüşmesine neden olmaktadır. Kombin yapmanın oldukça zor olduğu bir dönemde aynı zamanda da beden ölçülerinize göre giyinmek de sizi sıkıntıya sokan bir durum haline gelmiştir.

Yüksek bel etek modelleri:

Belinizin inceliğini gösterecek olan yüksek bel etekler aynı zamanda basen bölgenizdeki kusurlarınızı da kapatır. Uzun veya kısa modelleriyle dikkat çeken bu modeller zarifliğinize zariflik katacaktır. Lastikli olan bu etekler eteğin belinizde yaratacağı pot görüntüyü engeller. Eteğin zaman zaman alıp verdiğiniz kiloya bağlı olarak belinizden düşmesi de bu sayede engellenmiş olacaktır. Kalın veya ince lastikli çeşitlere sahip lastikli etek modelleri özellikle kloş eteklerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Dar kesim mini etek modelleri:

Belinizden düşen etekler gün içinde size oldukça rahatsızlık vermektedir. Bunun yanında belinize tam oturmayan pot bir görüntü yaratan etekler de özellikle dar kesim eteklerde oldukça dikkat çekmektedir. Bu yüzden belinizi tam kavramaya olanak tanıyan lastikli etek modelleri ile siz de vücudunuza uygun eteği giyebileceksiniz. Çok fazla uzun olmayan kızların sıklıkla tercih ettiği mini etekler de bacak boylarını çok fazla yükseltmekte ve yaptıkları kombinle beraber oldukça şık bir görünüm elde etmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Erkek Keten Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek Keten Ceket Modelleri, açık renk Erkek Keten Ceket Modelleri ve şık Erkek Keten Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Etek Modelleri başlıklı makalemizde armine etek modelleri, etek dikimi ve kalem etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git