Kürk Mont Modelleri

Kürk Mont Modelleri

Kürk montlar gösterişli olmayı seven kadınların ilk seçenekleri arasında bulunuyor. Kürk montlar uzun, kısa ve değişik renkteki modelleriyle modaya son derece uygun. Kürk mont modelleri arasında; kahverengi, krem rengi ve siyahın yeri tartışmasız hiç bir zaman değişmiyor.

Kürt mont türleri içinde yer alan modeller kimi zaman bolero modelleri, kimi zaman ise uzun modelleri ile kadınların değişik zevklerine hitap ediyor. Kürk mont tercihinde daha ağır çizgiler sevenler için siyah renk kürkler ilk tercihler arasında bulunuyor. Belden kuşaklı siyah kürk mont türlerinin yanı sıra; yakadan parlak taşlarla tutturulmuş kürk montlarda bulunuyor. Zarif abiye kıyafetinizin üzerine eşlik eden siyah kürk montlar gözalıcı şıklık sergilemenizi sağlıyor. Kürk mont modelleri içinde; beli fiyonklu kürklerde mevcut. Büyük bir fiyonk eşliğinde hareketlendirilen kürk montlar zarif ve sevimli bir tarza bürünmenize yardım ediyor. Kol tipi yarım kol olan kürk mont türleri yine özel günler için tercih edilen modellerden. Daha çok soğuktan korunmak için değil; gösterişli olması açısından kullanılan bu modellerde krem rengi sıklıkla kullanılıyor.

Samur kürkler kadınlar tarafından çok beğenilen kürk mont türleri içinde bulunuyor. Kırçıllı yapıya sahip olan kürk montlar yine gözde modeller arasında. Gri ve siyah karışımı olan kırçıllı kürk mont türleri sokak modasında bile rahatlıkla kullanılabilen mont türleri arasında bulunuyor.

2016 Kürk Mont Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Mont Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Mont Modelleri, yen Koton Mont Modelleri ve yeni sezon Koton Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git