Küpe Modelleri

Küpe Modelleri

Kadınların en çok kullandıkları aksesuar türlerinden biri de küpelerdir. Küpe modelleri farklı şekillerde veya farklı renklerde değişiklik göstererek bayanların kulaklarına zarif bir görüntü kazandırır.

Küpe türleri içerisinde son günlerin popüler küpeleri arasında yer alan ve kulakları tamamen kaplayan farklı tarz küpeler genç kızlar arasında sıklıkla kullanılmaya başlandı. Bu küpe çeşitleri içerisinde melek ve yaprak objeli aynı zamanda sloganlı küpeler sıklıkla kullanılıyor. Kulağı tamamen saran bu küpelerin içerisinde zincirli küpe modelleri de mevcut.

Kadınların sıklıkla kullandığı küpelerden biride altın top küpe modelleri. Altın top küpeler daha çok zerafetini ortaya çıkarmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Erkeklerin de sıklıkla kullandığı çelik küpeler kadınlar tarafından de tek küpe şeklinde kullanılıyor. Daha salaş bir görünüme sahip olan tek küpeler kıyafetlerinizle harika bir biçimde uyum sağlıyor.

Son günlerin en fazla takılan küpe modellerinden biri de püskül detaylı küpe modelleri. Farklı renklerden meydana gelen bu küpeler daha çok renkli kıyafetlerle bir arada kullanılıyor. Püskül detaylı küpenizi altın renkli figürlerle bir arada kullanarak farklı bir tarza imza atabilirsiniz. Yaprak desenli ve deri detaylı küpelerinizi salaş giyinmek istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz. Zincirler, yapraklar, melek kanadı ve baykuş figüründen oluşan sezonun hit küpeleri sokak modasında en fazla kullanılan küpe çeşitlerini oluşturuyor.

2016 Küpe Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Küpe Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. yasemin dedi ki:

    kalpli olan modeli aldım ve çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Sayfa başına git