Küpe Fiyatları

Küpe Fiyatları

Küpeler çeşitli ebatlarda ve farklı yapım malzemelerinden meydana geldikleri için değişik fiyatlardan satışa sunulurlar. Küpe fiyatları gümüş ve altın olmalarına göre değişiklik gösterirler.

Küpe çeşitleri içerisinde yer aşan halka küpeler 120 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Tektaş küpeler ise altın modelleri ile beraber 192 liradan satışa sunulmaktadır. Büyük formlu altın top küpe fiyatları ise 149 liradır. Son günlerin en popüler küpeleri içinde Fatma Ana eli küpe çeşitleri yer almaktadır. Bu küpeler ise; 220 liradır. Taşlı ve deniz yıldızı küpe çeşitleri ise; 235 liradır. Martı figürlü olan küpe türleri ise; 250 liradır. Beyaz altından meydana gelen kelebek figürlü olan küpe modelleri de 260 liradır. Küpe fiyatları her modele göre farklı fiyatlar içermektedir. Gemi dümenli küpe modelleri ise 255 liradır. Sonsuzluk figürlü küpelerde 265 liraya satılmaktadır. Nazar boncuklu top küpelerin fiyatları ise; 270 liradır. Nazar boncuklu fil figürlü olan küpeler ise; 285 liradır. Uğur böcekli küpe çeşitleri 330 liradır ve ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Kalpli halka küpeler ise 365 liradır. Sade top altın küpelerin fiyatı da 380 liradır.

Beyaz altın küpelerde farklı fiyatlardan satılmaktadır. Beyaz altın halka küpelerin fiyatları ise; 405 liradır. Kelebek figürlü taşlı küpeler 445 liradan satılmaktadır. Safir taşlı küpeler 460 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Özel tasarım küpelerde daha değişik fiyatlara satılır. Özel tasarım olan bu küpelerde 670 liradır. Beyaz altın taşlı küpelerde 690 liradan satılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İnci Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 İnci Takı Modelleri, en güzel İnci Takı Modelleri ve şık İnci Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Küpe Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. jale dedi ki:

    sizden aldığım küpeler elime ulaştı çok tamda resimdeki gibiler almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

Sayfa başına git