Kruvaze Ceket Modelleri

Kruvaze Ceket Modelleri

Kruvaze ceket türleri ön kısımları birbirinin üzerine gelerek kapatılan ceket tiplerini oluşturur. Kruvaze ceketler her ne kadar erkeklerin giydiği ceketler gibi görünsede; kadınlar arasında da sıklıkla giyilen ceket modellerindendir.

Ceket modelleri içinde ayrı bir yeri olan kruvaze ceket modelleri büyük düğmelerden meydana gelir. Bu ceketlerin bazı modelleri ise belden oturtmalı ve yandan yırtmaçlı olan ceketlerdir. Kruvaze ceket türlerinin astar kısımları çizgili veya desenli olabilir. Bu ceketlerin kolları dışarı doğru kıvrılarak kullanılır. Kruvaze ceketlerin kimi modelleri ise; armalı modellerden oluşur. Armalı kruvaze ceketler ise koyu renklerde tercih ediler. Lacivert ve siyah kruvaze armalı ceketler parlak düğmeleri ile dikkat çekerler.

Kruvaze ceket tipleri cepli modellerden de meydana gelir. Büyük cepli olan kruvaze ceket modelleri sportif kıyafetlerle bir arada giyilir. Cepsiz veya küçük cepli kruvaze ceketler daha çok klasik giyim için tercih edilir. Kruvaze ceketlerin bazı türleri ise neon renklerden meydana gelir. Sarı, yeşil, kırmızı ve pembe gibi kruvaze ceketler yaz günleri için ideal olan ceket türlerindendir. Kruvaze ceket modelinizi spor kıyafetlerle birlikte giymek isterseniz yaz mevsiminde açık renkli ceket modellerini kullanabilirsiniz. Kış mevsimi içinse armalı olan koyu renkli kruvaze ceket türleri son derece idealdir. Kruvaze ceket türleri içinde çizgili olan ceketlerde yer alır. Lacivert ve beyaz renklerden oluşan çizgili kruvaze ceket türlerine örnektir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde bayan 2016 Deri Ceket Modelleri, çocuk 2016 Deri Ceket Modelleri ve erkek 2016 Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git