Koton Saat Modelleri

Koton Saat Modelleri

Koton saat türleri renkli ve çizgili detaylarıyla kadınların severek kullanacakları saat modellerini içeriyor. Koton saat modelleri arasında çizgiler ve desenlerin yanı sıra; renklerde büyük bir cesaretle saatlere uyarlanmış. Her ne kadar renkler özgürce kullanılsa da; saatlerin bayanların naif duruşuna katkı sağlayacağını söyleyebiliriz.

Koton saat türleri arasında yer alan modellerin başında küçük formlu saatler yer alıyor. Saatlerini içinde yer alan farklı slogan ve yazılar genç kızların severek kullanacakları saat modellerinden biri olacak. Aynı zamanda floral yani çiçeksi desenlerle süslenmiş olan saat modellerinde iç kısmı tamamen çiçeklerle kaplanmış olan saat modelleri severek kullanılan modellerden biri. Kordon kısmı çiçekli olan saatlerin yanı sıra aynı zamanda kordon bölgesinde küçük kalp detayı olan saatlerde mevcut. Derinin üzerine büyük bir ustalıkla işlenmiş olan kalpli saatler genç kızların popüler saat modelleri arasında bulunuyor. Koton saat modelleri arasında bulunan modellerden biri de; iç kısmı tamamen leopar deseninden oluşan saat modelleri. Leopar desenli saatler ortay yaştaki bayanların zevkle kullanacakları saat modellerinin başında yer alıyor.

Metal kasa saatlerin renkleri bu defa alışılmış olan gümüş renginden daha farklı renklerde karşımıza çıkıyor. Metal kasa saatlerde siyah rengi bile kullanılarak saatlerin daha spor bir havaya bürünmesi sağlanmış. Değişik renkleri olan metal kasa saatleri spor kıyafetlerinizle bir arada kullanarak kendinize uygun aksesuarı bulmuş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Defacto Saat Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Defacto Saat Modelleri, şık Defacto Saat Modelleri ve trend Defacto Saat Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git