Koton Kazak Modelleri

Koton Kazak Modelleri

Koton markası kazak modelleriyle beraber renkli bir kış mevsimi geçirmenizi sağlayacak. Koton kazak modelleri içinde etnik çizgiler ve renkli tasarımlar iddialı modelleriyle karşınıza çıkıyor.

Koton kazak türleri içinde; desenli bisiklet yaka kazaklar oldukça iddilı modeller arasında. Üçgen ve çeşitli desenlerin kullanıldığı bu kazaklar kalın yapıları ile birlikte kış mevsimleri için oldukça uygun. Bisiklet yaka ve şarap rengi kazaklar sezonun en dikkat çekici renginin kazaklar üzerine uyarlanmasını sağlıyor. Renk bloğuna sahip olan kazak türlerinde kollar ayrı bir renkken, vücut kısmı kontrast renklerden oluşan kazaklarda tasarımların gözde kazak modellerinden birini oluşturuyor. Koton kazak modellerinde V yaka kazaklarda oldukça trend. Gündelik giyime uygun olan V yaka kazakalrda renk cümbüşü dikkatlerden kaçmıyor. Yazı detaylı kazaklar Koton kazak tasarımlarında en fazla kullanılan kazak türlerinden biri. Üzerinde çeşitli yazılar bulunan açık renk kazaklar gençler arasında daha sık kullanılacak. Oyuk yaka ve zebra desenli kazaklar belde biten modelleri ile yüksek bel pantolonlar için iyi bir alternatif olacak.

Fermuar detaylı ve düğme detaylı kazaklar kazaklarında hareketlilik isteyen kadınlar için uygun modeller arasında yer alıyor. Püskül detayına sahip olan kazaklar ve baskılı kazak türleri Koton koleksiyonlarında sıklıkla kullanılan kazak modellerinden bazılarını oluşturuyor. Kazak modelleri içinde yer alan rahat kesim kazaklar, rahatına düşkün kadınların ilk tercihleri arasına girecek modellerin başında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Çizgili Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çizgili Kazak Modelleri, bayan Çizgili Kazak Modelleri ve erkek Çizgili Kazak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git