Koton kazak modelleri 2020

Koton kazak modelleri 2016

Ülkemizde uzun yıllardır var olan ve her zaman modayı ve trendleri belirleyen koton mağazaları kış ve ilkbahar modasına yön verecek kazak modellerini tanıttı. Hem erkekler hem de bayanlar için yeni modellerin bulunduğu bu kreasyonda salaş modeller ilk bakışta göze çarpıyor.

Erkekler için salaş modeller

Erkeklerin kazak kullanımı uzun yıllar boyunca sadece gömlek üzerine giyilen klasik tarzda kazaklar olarak bilinmekteydi. Bu durumu değiştirmek isteyen modacıların ortaya çıkardığı salaş erkek kazakları yuvarlak ya da v yakalı, sıkı olmayan geniş örgülü ve bol duruşu ile dikkat çekiyor. İçerisine atlet ya da tek renk t-shirt giyilebilen ya da buna ihtiyaç duyulmasını engelleyen içten dikişi olan salaş koton kazak modelleri özellikle bej, kahverengi gibi tonlarda modayı ortaya çıkarıyor.

Bayanların tercihi uzun modeller

Geçen seneden bu yana sonbahar, kış ve ilkbahar aylarında genç bayanların ilk tercihlerinden biri olan uzun kazak-tayt kombini bu sene de trendliğini koruyor. Üniversite gençleri arasında en moda kombinlerden biri olan bu kombinde bayanların tercih ettiği koton kazak modelleri uzun, diz ile bel arasına gelen, koyu renkli, büyük puntolu harflerle ya da yazılarla işlenmiş kazak modelleri olarak göze çarpıyor. Bayanların en moda kazakları en uygun fiyata bulduğu koton mağazalarında satılan tüm ürünleri bulabileceğiniz internet sitemizde modaya dair tüm ürünler hakkında ayrıntılı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Koton kazak modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan İsim Yazılı Kolye Modelleri 2020 başlıklı makalemizde İsim Yazılı Kolye Modelleri 2020 ve yeni İsim Yazılı Kolye Modelleri 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git