Koton Gömlek Modelleri

Koton Gömlek Modelleri

Koton gömlek modelleri arasında lacivert çizgili gömlek tasarımları ve kareli gömlekler en sık kullanılan modeller arasında yer alıyor. Aynı zamanda kot gömlek modelleri ve desenli gömlekler koleksiyonda en sık kullanılan gömlek modelleri arasında bulunuyor. Kışlık yünlü ekose gömlek modellerinde en fazla kullanan renklerden biri de bordo. Klasik gömlek modellerinde önü düğmeli ve kolları manşetli olan gömlekler kadınlar tarafından en sık kullanılan gömlek arasında bulunuyor. Baskılı gömlek modelleri de aynı detaylarda gözden kaçmıyor gömleklerinde hareket isteyen kadınların ilk tercihlerinden biri olan gömleklerde renkler oldukça geniş.

Gömlekler arasında yer alan puantiyeli gömleklerde beyaz üzerine lacivert puantiyeli detaylar oldukça farklı. Lacivert ve siyah gömleklerde de yer alan puantiyeler açık renk desenlerde karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda yer alan dantel detaylı gömlekler omuz detayında yer alan dantellerle sizi daha şık gösterecek. Bel kuşaklı uzun gömlek modellerinde cep detaylarda gözden kaçmıyor. Bel kuşaklı gömleğinizi dar pantolonlarla birlikte suyun içinde giyebilirsiniz. Kolsuz gömlek modellerinde kapaksız cepler yer alan tasarımlarda haki renk sıklıkla kullanılmış. Koleksiyonunda yer alan fitili gömlekler hem erkek hem de kadınlar için kış mevsimlerinde en iyi tercihler arasında olacak. Koton tasarımlarında önü kısa ve belde biten arkası basenleri kapatan gömlek modelleri daha çok beyaz ve açık renklerden meydana gelen gömlekler yazın tercih ediliyor.

2016 Koton Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yeni gömlek modelleri, kışlık Yeni gömlek modelleri ve moda Yeni gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git