Kot Pardesü Modelleri

Kot Pardesü Modelleri

Kot pardesüler tesettürlü kadınların severek giydikleri kot pardesüler daha çok mevsim geçişlerinde kullanılır. Kot pardesü modelleri çeşitli tasarımlarıyla tesettürlü kadınların bahar aylarında giydikleri kıyafetleri oluşturur.

Kot pardesü türlerinden en fazla giyilen modellerinin arasında beli kemerli olan pardesü modelleri gelmektedir. Uçuk mavi kot pardesülerde kemerler genellikle beyazdır. Beyaz kemerlere sahip olan bu pardesüler bahar aylarında tesettürlü kadınlar tarafından zevkle giyilir. Koyu mavi kot pardesü türleri ise kahverengi kemerleriyle daha dikkat çekicidir. Yandan düğmeli olan kot pardesüler genç kadınların severek giydikleri kot pardesü türleri arasında yer alır. Kadınların giydikleri kot pardesüler arasında omuzları detaylı olan kot pardesülerde yer alır. Fırfırlı olan kot pardesülerde etek bölümü düz gelir ve pardesü modelleri yukarı kısımda daha gösterişlidir. Kot pardesü modelleri nde beli kurdela kuşaklı kot pardesülerde bulunmaktadır. Genç kızların severek giydikleri kurdela bel detayına sahip olan pardesüler babetlerle beraber harika şekilde uyum sağlar.

Kapişonlu olan kot pardesüler içi desenli astar kısımlarıyla oldukça hareketlidir. Kot pardesülerin sadece kapişon kısımları hareketlidir ve ön kısmında düğme detayından başka hiç bir detay yer almaz. Fermurarlı pardesü modelleri de kot pardesülere ayrı bir hava kazandırır. Çabuk şekilde giyip çıkarabileceğiniz bir kot pardesü arıyorsanız; fermuarlı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde en güzel 2016 Pardesü Modelleri, şık 2016 Pardesü Modelleri ve trend 2016 Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git