Kot Mont Modelleri

Kot Mont Modelleri

Hem kadınlar hemde erkekler tarafından sevilerek giyilen kot montlar salaş görünümleriyle ve tüylü astarlarıyla kış günlerinin vazgeçilmez giysileri arasında yer alıyor. Kot mont modellerinin en fazla kullanılan rengi ise; mavi.

Kot mont modelleri kimi zaman belde biten modelleri, kimi zamansa dizlerde biten modelleriyle kullanılıyor. İç kısmı tüylü olan astarlarıyla soğuk günlerde ısınmanızı sağlayan modellerden meydana geliyor. Zımbalı kot montlar kış mevsiminde en çok tercih edilen kot montlardan biri. Ayrıca kot bağcıklarla beraber hareketli hale getirilen montlar kadınların en çok tercih ettiği kot mont türlerinden biri. Kot montlarda detaylar bazen örgü şeklinde olabiliyor. Jean kumaştan elde edilen sıralı örgüler montlara farklı bir hava kazandırıyor. Kot montlarda metal düğmelerin yeri tartışılmaz. Metal düğmelere sahip olan kot montlar sizi her zaman daha şık gösterecek. Spor bir tarza yönelik olan kot mont modellerini isterseniz farklı renklerden de seçebilirsiniz. Haki yeşil ve lacivert olan kot montlarda her iki cins tarafından da sıklıkla kullanılıyor.

Kot montlarda kimi zaman yakası tüy detaylı modellerde yer alır. Montlarda yer alan zımba detayları aynı zamanda ceplerin üzerinde de kullanılır. Bu tip kot montunuzla beraber salaş şekilde bir giyim tarzı yakalayabilirsiniz. Uzun kot mont türlerini daha salaş parçalarla bir araya getirerek modada bir tarza sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Koton Mont Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Mont Modelleri, yen Koton Mont Modelleri ve yeni sezon Koton Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git