Kolye Ucu Modelleri

Kolye Ucu Modelleri

Kolye ucu çeşitleri kadınların yaş gruplarına göre farklılık gösteren ve zincirlerin uçlarına takılan modellerden meydana gelir. Kolye ucu modelleri arasında nazar boncuğu objesi en fazla kullanılan modellerin başında yer alır.

Kolye uçları arasında sıklıkla kullanılan bir modelde; kar tanesi modelidir. Farklı görüntüsüyle oldukça kibar duran bu kolye ucu aynı zamanda beyaz altın modelleri ile sıklıkla alınır. Melek kanatları genç kızların severek kullandıkları kolye uçları arasında yer almaktadır. Melek kanadı ve melek figürü popüler kolye ucu modelleri arasında bulunmaktadır. Ayrıca tek bir taştan meydana gelen kolye uçları da bulunmaktadır. Parlak beyaz yada bordo gibi taşlar kadınların zincir uçlarında harika görünür. Kolye uçlarının arasında bulunan; kelebek figürleri renkli taşlarıyla da oldukça dikkat çekicidir. Beyaz ve kırmızı taşlardan meydana gelen kelebek uçları oldukça zariftir. Kolye ucu çeşitleri arasında; kuş figürü de sıklıkla kullanılır. Kuşların gagasında yer alan parlak taşlar kolyelere ayrı bir hava kazandırır.

Kolye ucu türleri içinde bulunan; harf kolye uçları son dönemin trend uçları arasında bulunuyor. İsminizin baş harfinden meydana gelen bu objeler boynunuzda oldukça şık görünecek. Ayrıca deniz yıldızı modeli ve yusufçuk kuşu modeli kolye uçları genç kızların daha çok kullandıkları modeller arasında yer alıyor. Balık, kalp ve notadan oluşan farklı figürleri hobilerinize göre seçebilir ve zevkleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Kolye Ucu Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. nurgül dedi ki:

    Melek kanadı şeklindeki kolyenin önünde saatmi var acaba benmi yanlış görüyorum?

Sayfa başına git