KittyChen gelinlik modelleri

KittyChen gelinlik modelleri

Kısa sürede şık ve modern tasarımlara imza atan Kitty Chen, 2004 yılından beri bayanlara en nadide parçaları sunmaya devam etmektedir. Her yıl yeni modellere imza atan ünlü tasarımcı, estetik görünümlere sahip pek çok gelinlik modelini kullanıcılarına sunuyor. Bazı KittyChen gelinlik modelleri hakkında bilgiler ise şöyledir.

Zarafetin simgesi

Pek çok ünlü moda tasarımcısı, genel olarak tarlatanlı ve kabarık gelinlikleri dizayn ederken, Kitty Chen daha farklı bir yansıtım ile zarif modellerin altına imzasını atıyor. Zariflik ile şıklığı bir arada tutan moda tasarımcısı, balık kesim detaylarına bir hayli önem veriyor diyebiliriz.

Abartılı şık parçalar

                Her bayanın zevki ve tarzı farklı olabileceğinden dolayı, zarafetin simgesi olan gelinliklerin yanı sıra, ihtişama ve gösterişe önem verilen tasarımlara da imza atmıştır diyebiliriz. Gelinlik boydan boya taş detaylar ile süslenirken, taşlardan önce de dantel desenler kendini gösterebilmektedir. Tabi ki yine bu ürünler, özel dikim ve hazır KittyChen gelinlik olarak karşınıza çıkabilmesi mümkündür.

Sade ve hafif parçalar

Eğer ki düğün gününüzde, şıklığınız ile birlikte sade, hafif bir görünüm sunmak istiyorsanız, dantel detaylara daha az önem verilmiş bir tasarıma göz atabilirsiniz. Yine Kitty Chen, en hafif tasarımları ile göz yormayan ürünlerini sizlere sunabilmektedir. Tabi ki etek detaylarında ufak tefek taş süsler bulundururken, bel detaylarında da kemer aksesuarları bulunan gelinliklerden de seçimlerinizi kolaylaştırabiliyor.

2016 KittyChen gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Kennethpool gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kennethpool gelinlik modelleri, antelli Kennethpool gelinlik modelleri ve klasik Kennethpool gelinlik modellerid hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git