Kışlık Şal Modelleri

Kışlık Şal Modelleri

Kışlık şallar kadınları soğuk günlerde sarıp sarmalayan renkli modelleri ile tercih edilen şal modellerinin arasında yer alıyor. Kışlık şal modelleri arasında örgü şallar olabildiği gibi yün şallarda olabilir.

Kışlık şallar arasında yer alan modellerin başında düz örgü şal modelleri başta yer alır. Düz örgü şalların üzerinde kullanılan büyük düğmeler ve saçaklar şalların albenisini artırır. Bunun yanında delikli şal modelleri de bulunmaktadır. Delikli çiçek desenli modeller şal modelleri arasında sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Örgü şallar büyük örgü türleriyle kadınlar tarafından kullanılan şal modellerine diğer bir örnektir. Kışlık şal modelleri arasında bulunan örgü şal türleri renkli ve pastel tonlarıyla daha fazla tercih ediliyor. Pelerin modelinden oluşan şal modelleri daha büyük ebatlı şal türlerinin içinde yer alıyor. Kolları ve sırtı tamamen kapatan bu modeller sizi kış günlerinde daha sıcak tutmayı amaçlıyor. Krem ve kahverengi gibi rewnk ikililerinden oluşan büyük şallar delikli modelleriyle daha fazla tercih ediliyor.

Kışlık şal türlerinin içinde yün iplerden meydana gelen ve dikkat çekici renklerde olan şal modelleri de meydana geliyor. Yün ve tüylü ipler sizi kış günleri için hazırlıyor. Saçaklı şal modelleri uzun saçaklarıyla dikkat çekici bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Kendinden desenli ve kareli şal modelleri genç kadınların en fazla tercih ettiği şal modelleri arasında yer alıyor.

Kışlık Şal Modelleri

Bir önceki yazımız olan Tesettür Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Tesettür Şal Modelleri, desenli Tesettür Şal Modelleri ve renkli Tesettür Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git